Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Do Jakuba zelíčko, po Jakubě zelí.

Archív novinek

24.7.2012

Rádi bychom Vám sdělili, že pro letošní sezonu máme pro Vás:
- více než 2100 tipů na výlety po celé České republice
- k dispozici máte 6500 fotografií památek a jiných zajímavostí
Věřím, že zde najdete to, co hledáte.

28.3.2012

V současné době pro Vás připravujeme další novinky, které by Vám zpříjemnili Vaše cestování po krásách naší země.

19.12.2011

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a také vše nej do nového roku. Doufáme, že i nadále nám zachováte svou velikou přízeň.

1.6.2011

Otevřeli jsme pro Vás seznam vodáckých půjčoven, servisů, klubů a také výrobců. Věříme, že tato novinka bude pro Vás příjemná a pomůže Vám při plánování Vašich vodáckých cest.

31.3.2011

Udělali jsme nové stránkování míst, akcí a fotogalerie. Snad se budete lépe orientovat.

6.1.2011

Vážení návštěvníci, přinášíme Vám další novinku a to seznam ski servisů v České republice. Pokud byste měli zájem jakékoliv informace změnit, stačí nám poslat nové info na e-mail a rádi tuto změnu provedeme. Přeci jenom, je to Váš web.

5.11.2010

A je to konečně tady! Rádi bychom Vás seznámili s novou funkční ikonkou, která byla pojmenována jako "Aktovka". U každého místa máte nyní možnost si ho zařadit do své sběrné schránky, kde si můžete zobrazit jen Vámi požadované údaje a ty si popř. vytisknout. Doufáme, že Vám tato novinka pomůže při plánování nových výletů.

18.10.2010

Stávat by se to nemělo, ale stává se to. Proto jsme Vám přidali další novinku v podobě zaslání zapomenutého hesla.

26.9.2010

Pro zimní výlety jsme pro Vás připravili seznam půjčoven lyžařského a snowboardového vybavení a také seznam lyžařských škol. Máte tedy možnost naplánovat si další akci na našich horách.

22.9.2010

Přinášíme horkou novinku v těchto chladných dnech. U každého turistického místa je nyní možnost vidět nejbližší tipy na výlet v blízkém okolí. Tato novinka by Vám měla zpříjemnit cestování po České republice a doporučit návštěvu dalších památek.

31.8.2010

V novém školním roce Vám přinášíme další novinku v podobě digitální mapy památek České republiky.

3.6.2010

Chystáme další novinku a to digitální mapu památek ČR. Máte se na co těšit, to mi věřte.

18.5.2010

Otevřeli jsme pro Vás novou kategorii výletů a to vodopády České republiky. Pokud Vás tedy zajímají tyto krásné zázraky přírody, naše doporučení můžete prolistovat přímo v našich tipech na výlet.

17.5.2010

Minulý týden přibylo dalších 27 tipů na výlet. Je vidět, že se Kudykam stále rozvíjí. Také děkujeme za Vaše připomínky a hlášení chyb, vše je zatím opraveno.

22.3.2010

Máme radost, že díky Vám uživatelům víme, co chcete, proto jsme se tedy rozhodli vrátit sekci uživatelé, která bude o dost kvalitnější než stará verze. V brzké době tedy můžete očekávat výborný komunikační nástroj pomocí kterého budete moci komunikovat o svých výletech, památkách a jiných zajímavostech.

© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů