Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: O svatém Duše choď ještě v kožiše.

 

Galerie U Mloka

Typ, stav místa: Ostatní, Zachovalý
Kraj: Olomoucký kraj
GPS: 49°35'28.607"N   17°5'7.616"E
Mapa:https://www.mapy.cz...
www:http://galerieumloka.p-centrum.cz/
Kontakt: Galerie U Mloka
lafayettova 9, olomouc

galerie@p-centrum.cz
telefon: 608 847 848
Otevírací doba: Pondělí až pátek: 13 - 19 hodin
Služby: Galerie moderního umění, pořádá výstavy, koncerty, besedy, setkání, přednášky.
Popis místa: Galerie U Mloka je místem neformálního setkávání a prezentace převážně výtvarných, ale i hudebních, divadelních a literárních aktivit. Najdete ji v podzemních prostorách staré zástavby středu města Olomouce, nedaleko hlavního náměstí. Koncepčně se galerie od svého vzniku v roce 1998 soustřeďuje na objevování nových uměleckých trendů a počinů. Na většině akcí necháváme vstupné dobrovolné, a spoléháme tak na pochopení a projev podpory od samotných návštěvníků. Galerie Vám návštěvu zpříjemní posezením v klidném nekuřáckém a abstinečním prostředí

Program galerie ročně obsáhne přibližně deset výstav, trvajících v průměru jeden měsíc. Hlavní prostor ve výstavním programu dáváme začínajícím umělcům, uměleckým skupinám a kolektivům, přičemž jim tuto možnost prezentace nabízíme zdarma. Našim hlavním cílem je představování současných uměleckých trendů a počinů. Soustředíme se převážně na ty projekty, které tvořivě pracují s nezvyklým podzemním prostorem galerie. Katalog výstav vydáváme jednou za dva roky (k dostání v galerii).

V galerii je pořádán celoroční filmový klub. Dlouhodobě spolupracujeme s organizací Člověk v tísni, která nám zprostředkovává dokumenty z festivalu Jeden svět. Příležitostně probíhají koncerty, divadla, autorská čtení a besedy. Prostory využívají hudebníci, převážně bubeníci, k neformálním pravidelným setkáním.

Uvítáme zajímavé návrhy a podněty k uspořádání výstavy nebo na obohacení kulturního programu. Pokud máte nápad na uspořádání výstavy nebo na zajímavý projekt, napište nám, pošlete několik obrázků prací na adresu EvaCervenkova@post.cz

Galerie U Mloka je součástí neziskové organizace P-centrum, která se zabývá léčbou, prevencí a integrací osob ohrožených drogovou závislostí. Kulturními aktivitami chceme mimo jiné přispět k otevření domu P-centra širší veřejnosti.

Nejbližší zajímavé tipy v okolí

Fotografie:

Přidej fota

 


Místo vloženo dne: 09.01.2015

Přidej nové místo

 Vaše komentáře 
Nick: Toto pole nevyplnujte, je to proti spamu
Jméno: * povinnéE-mail:
 Vzkaz:
     ~11 ~12 ~13 ~14 ~15 ~16 ~17 ~18 ~19 ~20 ~21 ~22 ~23 ~24 ~25 ~26


<< Zpět na seznam míst

© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů