Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Suchý půst - úrodný rok.

Cyklistická sezóna na Cyklostezce Bečva

16.3.2011

Historicky první oficiální zahájení sezóny na Cyklostezce Bečva proběhne v sobotu 30. 4. 2011. Na tom se shodla města a obce, která leží na cyklostezce po celé její délce. Hlavní myšlenkou akce je „hromadně“ šlápnout do pedálů a vyrazit na spanilou jízdu. Na několika místech najednou se v sobotu 30. 4. v 10.00 rozjedou cyklisté různými směry. Start bude například ze Vsetína, Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm, Hranic, Lipníka nad Bečvou i Přerova a jízdy se může zúčastnit kdokoli se dostaví na určené místo včas a s jízdním kolem. Cílů, kam by měli cyklisté dorazit je tedy několik, a bude to vždy záležet, na který úsek Cyklostezky Bečva se kdo vydá. Na místech, kam účastníci dojedou, bude zajištěn zábavní nebo kulturní program a samozřejmě občerstvení. Jako bonus dostane každý, kdo se na trať vydá, drobný upomínkový předmět. Již nyní můžeme prozradit, že cyklisté, kteří na kola nasednou v Hranicích, v Lipníku nebo Přerově, budou mít jako cílové místo Restauraci U Jadranu v Oseku nad Bečvou. Zde budou mít možnost si vyzkoušet Cyklo-školu, a nebo se něco dozvědět o bezpečném pohybu cyklistů po komunikacích.

Zahájení sezóny na Cyklostezce Bečva bude mít ještě jednu zvláštnost a to, že ve stejný den bude členy Klubu vodních sportů Hranice pomyslně otevřena řeka Bečva. Stejně jako cyklisté, tak i vodáci dojedou až do Oseka nad Bečvou a tam se připojí k „suchozemským“ účastníkům.

Věříme, že tato akce přiláká řadu lidí a to i z řad představitelů měst a obcí, které Cyklostezku Bečva, její propagaci a rozvoj podporují. 

Tisková zpráva, vydala: Hranická rozvojová agentura, z.s.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů