Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na svatého Aloise, poseč louku neboj se.

Chaty pro vozíčkáře: Vyjeďte na svou vytouženou dovolenou

9.3.2022

Přejete si prožít příjemný čas na chalupě, ale potřebujete bezbariérový přístup? Vydejte se na chalupu, která je vytvořena skutečně pro všechny.

Vydejte se do 18. století

Pronájem chaty je zde pro každého. V případě, že sháníte vhodné místo pro trávení dovolené v našich krajinách, vždy naleznete místo, které je částečně upraveno pro bezbariérový přístup. Pronájem chalupy si tak můžete užít třeba v pohádkové chalupě z konce 18. století, která se nachází na pomezí Krkonoš a Českého ráje. Je libo bazén a romantické výhledy? Vyzkoušejte si dovolenou tam, kde vám bude příjemně.

 

Pro skupinku lidí

Víte, že spolu pojedou spřátelené rodiny nebo skupina přátel? Najděte si objekt, který je vhodný pro větší skupiny. Na Šumavě poblíž Lipna můžete zažít spoustu dobrodružství i vítané legrace. Ubytování na chalupě se zahradou se stane příjemným zázemím pro vaše volné chvíle. Oceníte také možnost koupání v solárně vyhřívaném bazénu. Nebo si raději dopřejete společné zážitky při rybaření? Rybník pro rybaření je k dispozici i vám. 

Pořádná porce pohody

Raději byste se vydali do místa, kde budete trávit čas s přáteli, a kde vás nikdo další nebude v okolí rušit? Vydejte se na samotu do Rokytnice v Orlických horách. Vychutnejte si klid přírody a načerpejte její sílu i energii. Nově zrekonstruovaná chata se nachází poblíž polských hranic. Využít můžete cyklotrasy, ale také infrasaunu nebo možnost zahrát si třeba šipky. Domluvte se s přáteli a prožijte pohodový čas na horské chatě. V jakém termínu pojedete?

Vydejte se k přehradě

Láká vás blízkost vody a rádi byste svou dovolenou trávili v místě, kde budete mít přírodu na dosah ruky? Vydejte se na chalupu, která je jen 100 metrů od Žermanické přehrady. Kromě grilovacích večerů a pohody u večerního ohně se můžete během dne podívat po okolí a vydat se třeba do Frýdku-Místku, nebo také si vyjet na Lysou horu.

Už víte, kde budete trávit dovolenou?© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů