Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jasné počasí o velikonocích - nastane léto o letnicích.

Zimní dovolená v České republice

5.12.2021

Čas zimních dovolených je v plném proudu. Zimní prázdniny jsou přímo stvořené pro zimní dovolenou. Poradíme vám, na jaké destinace se zaměřit, abyste vybrali, co nejlepší zimní dovolenou. Nezapomeňte si přibalit spoustu teplého oblečení. V České republice roste počet vleků i sjezdovek a služby dosahují opravdu nadprůměrné kvality.

Zimní dovolená v Krkonoších

Krkonoše jsou největší české hory. Lákají mnoho turistů z celého světa. Mezi nejoblíbenější patří Harrachov. Najdeme tam kvalitní sjezdovky, běžecké trasy, kvalitní ubytování a turistické stezky. Lyžování je vhodné pro všechny typy lyžařů. Mezi další významná turistická místa patří Špindlerův mlýn. Špindl se skládá z několika středisek a to – Medvědín, Svatý Petr atd. Najít kvalitní ubytování v Krkonoších nebude určitě problém.

Vánoční pobyty

Zpříjemněte si Vánoce krásnou dovolenou v Krkonoších. Ideální tip na vánoční dárek.

Mezi tradiční výletní cíle v Krkonoších patří Sněžka, pramen Labe, Labský a Mumlavský vodopád atd.

Tip č. 1 – Procházka po hřebenu Krkonoš

Romantický a nenáročný výlet, také vhodný i pro rodiny s dětmi. Pojedeme ze Špindlerovy boudy směrem na Moravskou boudu. Pravá horská chata – Moravská bouda, která se nachází 1225 m. n. m. Horská chata vás ohromí útulností a tradiční kuchyní. Dále pokračujte na sáňkách, běžkách nebo pěšky stále z kopce na Dívčí lávku. Romantickou procházkou podél Labe přicházíte zpět do Špindlerova Mlýna.

Silvestrovské pobyty

Silvestrovské oslavy se blíží a volné kapacity se pomalu ale jistě utrácejí. Proto objednávejte silvestrovský pobyt v Krkonoších ještě dnes. Zažijte ten pravý silvestrovský večer, jak se patří – výborné jídlo, dobrá hudba, celovečerní program. Prožijte poslední hodiny roku 2021 a vykročte do nového roku 2022 plné dobré nálady.

Při hledání ubytování po České republice rezervujte ubytování na Hotel.cz.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů