Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na svatého Blažeje teče-li voda kolejí jen tolik, co by vozka od biče smočil, čekají dlouhý len.

Kam vyrazit na jarní dovolenou

26.11.2021

Vyrazit na výlet s rodinou je vždy super nápad. Přemýšleli jste nad destinacemi Maďarsko nebo Řecko?

Dovolená v Maďarsku

Termální a léčivé vody jsou nefalšovaným bohatstvím Maďarska. Pobyt v termálních lázní dokáže posílit tělo, uklidnit mysl a vrátit ztracenou energii. Maďarsko patří mezi vyhledávané destinace. Zároveň je Maďarsko super lázeňským centrem. Maďarské termální lázně vás určitě nezklamou – termální prameny, maďarská kuchyně, víno, památky.

 

Termální lázně Sarvás - Hevíz - BÜKFÜRDO.

Zájezd do termálních lázní je kombinací poznávání a relaxace – tři dny koupání, tři oblíbená města. Koupání v termálních vodách Bükfürdo, Hevízu i Šárváru, navštívení města Šoproň, zámek Fertöd a Köszeg na břehu Balatonu. Cena pobytu zahrnuje dopravu luxusním klimatizovaným autobusem, ubytování v soukromí, snídaně, večeře, průvodce cestovní kanceláře.

Dovolená Řecko

Chcete se vydat k moři? Nechcete letět nikam daleko a přesto si užít sluníčko, bezstarostné koupání a nadstandard za příjemnou cenu? Dovolené v Řecku vyhledávají turisté zejména kvůli slunci, písčitým plážím, průzračnému moři a výborné gastronomii. Čekají vás příjemné chvíle na kamínkových a písčitých plážích.

Atény jsou místo, kde zasadila řecká bohyně moudrosti první olivový strom, a nad nímž držela ochrannou ruku. Během zájezdu do Řecka poznáte nejen nejvýznamnější antické památky, ale i úplně jinou, moderní tvář Athén. Dále navštívíte starobylé Mykény, významné centrum první řecké civilizace, Královský palác, první hlavní město Řecka NAFPLIO, národní archeologické muzeum, romantický Mys Sunion, Poseidonův chrám a další. Cena zájezdu zahrnuje leteckou dopravu z Prahy nebo Vídně, transfery z letiště, příruční zavazadla, dopravu mikro autobusem na výlety, ubytování, snídani a průvodce.

Vysněná dovolená 2022 v Aténách může začít.

 

 © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů