Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Suchý půst - úrodný rok.

Wellness pobyty v České republice

8.5.2021

Dopřát si pořádný wellness pobyt nemusí být ani v této době problém. Květen = lásky čas, období, kdy využít wellness přijde vhod každému. Objevte skutečné bohatství České republiky v podobě termálních pramenů. Lázně přispívají k celkovému zdraví a odbourávají dokonale stres.

Lázně Jižní Čechy

Jižní Česko patří mezi oblíbené dovolenkové místo pro rekreaci. Nachází se zde mnoho luxusních wellness hotelů. Mezi nejoblíbenější procedury patří:

  • Rehabilitace,
  • Masáže,
  • Elektroléčba,
  • Pitné kúry,
  • Vodoléčba a podobně.

Lázeňské léčby procházejí dlouhodobým vývojem tak, aby pomohly každému pacientovi. Nedílnou součástí léčby bývá i dietní stravování a samotné klimatické podmínky daného prostředí. Mezi nejkrásnější poklady jižních Čech patří Telč, Červená Lhota, Holašovice, České Budějovice, Český Krumlov ...

Rodinný pobyt

Na výlet určitě nezapomeňte vzít i své ratolesti. Mnoho hotelů nabízí výhodné balíky pro rodiny s dětmi. Děti si užijí pořádnou zábavu a pomohou také i svému zdraví. Dětem se určitě bude líbit ZOO v Hlubokém nad Vltavou, kde se nachází mnoho exotických zvířat. Pokud už se vyberete na výlet do Hlubokého nad Vltavou, nezapomeňte navštívit překrásný zámek Hluboká. Za zmínku určitě také stojí naučná stezka zámeckým parkem, která má délku 2,5 km. Je fyzicky málo náročná, což jistě ocení menší děti.

Wellness pro dva

Pokud jste se ale přece rozhodli užít si trošku romantiku, vyrazte na wellness pro dva. Období lásky je ideální čas na sblížení. Pivní lázeň je originální lázeňská procedura, kterou nabízí několik hotelů. Relaxační koupel v "pivu" navodí tu správnou atmosféru a navíc tělu dopřeje zasloužený odpočinek. Pivní lázně mají neuvěřitelné účinky na vlasy, pleť, uvolňují svaly a přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti. Během celého pobytu si samozřejmě tento nápoj můžete do sytosti vychutnávat.

Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů