Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na Boží hod velikonoční prší, sucho úrodu poruší.

Návštěva Ostravy

10.12.2020

Ostrava patří mezi třetí největší město v České republice. Pro turisty má co to nabídnout. Věděli jste, že z Ostravy pochází nejstarší dochovaný důkaz o užívání uhlí?

Důvodů, proč navštívit Ostravu je několik – unikátní industriální památky, zajímavá architektura, bohatý výběr aktivit pro volný čas, výhodná poloha blízko polských a slovenských hranic, moderní a rychle rozvíjející se město.

Kde se ubytovat v Ostravě?

Najít ubytování za vhodnou cenu v klidné lokalitě nebude určitě problém. Na výběr je několik hotelů v Ostravě. Pokud hledáte luxusní hotel, zkuste navštívit Hotel Jan Maria. Výhodou je, že hotel se nachází v klidné lokalitě a tichém prostředí Slezské Ostravy blízko centra města. Na výběr mají několik pobytových balíčků. Chcete vyrazit na výlet ve dvojici? Vyberte si pobytový balíček pro dva. Strávíte zde nezapomenutelný romantický wellness pobyt.

Kde se posílit v Ostravě?

Na výběr je několik restaurací v Ostravě. Restaurace Ostrava nabízí nezapomenutelný gastrozážitek. Restaurace Hotel Maria nabízí denní menu, take away, menu šéfkuchaře, romantické večeře a podobně.

Blíží se váš velký den a přemýšlíte, kde se bude konat vaše svatební hostina? Najít místo, které bude vyhovovat všemožným požadavkům, může být obtížné. Pokud přemýšlíte nad svatbou v Ostravě a jejím okolí, zkuste příjemné prostředí v hotelu Jan Maria. Nabízejí kapacitu do 50 osob a venkovní posezení s kapacitou do 40 osob. Jako bonus novomanželům darují ubytování v luxusním apartmá s rohovou vanou.

Vánoční večírek Ostrava

S přicházejícím časem Vánoc většina firem pořádá vánoční večírky. Kde uspořádat vánoční večírek v Ostravě?

Pokud hledáte vhodný prostor pro realizaci vánočního večírku, vyzkoušejte prostory, které nabízí Jan Maria Hotel. Nabízejí salon a restauraci do 50 osob, vinný sklep s kapacitou do 20 osob a 4 bowlingové dráhy. Vše s doprovodným programem.

 © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů