Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

AquaCity Poprad, slovenský vodní ráj pod Tatrami

19.12.2019

Pokud plánujete návštěvu slovenských Tater a přemýšlíte, jak si zpestřit lyžování či vysokohorskou turistiku, navštivte AquaCity Poprad. Pod Vysokými Tatrami najdete vodní ráj, kde si užijí rodiče relax a děti zábavu. Součástí aquaparku je 13 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou o teplotě 28 – 38 °C, tobogány a více než 350 vodních atrakcí. Voda v AquaCity Poprad pochází z přírodního podzemního zdroje, bazény mají nerezový povrch, aby se minimalizovala potřeba používání chloru. Na její dezinfekci se využívá UV záření, čímž je šetrná k pokožce a k očím. Voda v termálních bazénech pramení z hloubky 1300 metrů a obsahuje více než 20 různých minerálů, příznivě působících na zdraví člověka. Pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervovou soustavou a má i příznivé kosmetické účinky.

Adrenalin zajistí dlouhé tobogány

Vrcholem adrenalinové zábavy v AquaCity Poprad jsou 71 metrů dlouhý tobogán Černá díra a 54 metrů dlouhý tobogán Twister s množstvím zatáček. Během léta se spusťte na rodinné skluzavce Family Slide na Mayské pyramidě, rychlými a strmými červenými tobogány Kamikadze nebo raftovacím tobogánem s délkou až 30 metrů. U venkovních bazénů se děti zabaví na malých a bezpečných skluzavkách. Děti potěší také umělé vlnobití či laser show, rodiče ocení řadu hlídaných dětských koutků.

V největším slovenském wellnessu zkuste kryoterapii

Součástí AquaCity Poprad je největší wellness centrum na Slovensku. Na ploše více než 1590 m2, která je rozdělená na privátní a party zónu, najdete různé druhy saun a inhalačních místností, ceremoniální saunu, beauty procedury, solárium, odpočívárny a unikátní čtrnáctimetrový Wellness Bar. Vyzkoušet můžete také kryoterapii, což je léčebná a rehabilitační procedura, která spočívá v tříminutovém pobytu v komoře s průměrnou teplotou -120 ° C. Po něm následuje intenzivní cvičení – kineziterapie. Pobyt v této komoře pod lékařským dohledem stimuluje přirozenou tvorbu enzymů a hormonů podporujících uzdravení a ve vašem těle dokáže nastartovat samoléčbu a regeneraci. Součástí širokého portfolia služeb AquaCity Poprad se letos stala i pobočka Interklinik Poprad, která už více než 25 let poskytuje nadstandarní služby v oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie, gynekologie či cévní chirurgie.

Resort sbírá ceny za ekologii

AquaCity Poprad má otevřeno celoročně, pokud už nyní plánujete dovolenou, můžete si zde vybrat z celé řady wellness pobytů. AquaCity Poprad patří k nejekologičtějším resortům, produkuje téměř nulové emise, za což získal mnoho ocenění. AquaCity Poprad založil v roce 2002 Dr. Jan Telenský, jenž proti sovětské invazi v roce 1968 bojoval házením kamenů na tanky okupantů. Poté byl donucen emigrovat do Velké Británie, kde vydělal peníze a jeho řetězec firem má v současnosti obrat více než 70 milionů liber ročně. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů