Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Aktivní zimní dovolená? Zkuste lyžování v Rakousku

29.9.2019

Stejně jako k létu patří cestování za mořem, jsou zimní měsíce spojené s dovolenou plnou lyžování. Ať už chcete vyzkoušet nové sjezdovky, nebo toužíte objevovat jiná místa a ještě si u toho příjemně zalyžovat, bude Rakousko tou správnou volbou.

České hory už vám nestačí? Vyrazte do Rakouska

Sjezdovky na našich českých horách jsou kratší a většinou vhodnější pro začínající lyžaře. Představí tedy ideální příležitost osvojit si techniku a později vyrazit na obtížnější svahy. Zkušeným lyžařům mohou za čas vyhovovat spíše delší a náročnější sjezdovky přinášející nové výzvy. A přesně takové kopce najdete v rakouských Alpách. Ale nenechte se zmást, protože i zde jsou možnosti pro začátečníky. Lyžování v Rakousku má co nabídnout celé rodině.

Nezapomenutelné lyžování na ledovci

Skvělým zážitkem, který perfektně doplní každou dovolenou, je lyžování na ledovci. Rozhodovat se můžete hned mezi několika ledovci. Jde o Kaprun, kde kromě klasických sjezdovek najdete snowpark a vyžití pro snowboardisty. Dalším ledovcem je například Pitztal, kde jsou sjezdové tratě všech možných obtížností. Třetím ledovcem je Stubai, kde si zalyžujete klidně i v létě.

Vyberte si destinaci podle svého vkusu

Rakouské Alpy nabízí mnoho městeček a lyžařských středisek. Lyžování Rakousko má proto mnoho tváří a hodně záleží na tom, jak si svou aktivní dovolenou zařídíte. Někomu bude stačit menší středisko a jiný spíše ocení pestrý výběr z mnoha sjezdových tratí o různých obtížnostech. Během své dovolené můžete vystřídat i několik míst a zjistit, kde vás baví lyžování nejvíce. Většinou jde totiž nejenom o sportovní zážitek, ale také o úžasnou podívanou díky krásným výhledům na Alpy a do údolí. Svou dovolenou si nezapomeňte naplánovat s dostatečným předstihem, ať jsou volná místa pro ubytování ve vaší vybrané lokalitě.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů