Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Tip na výlet v jižních Čechách pro celou rodinu

24.7.2019

Děti nám přináší radost, jen občas nevíme, jak je zabavit. Můžete s nimi vyrazit za novým dobrodružstvím. Velmi dobrou volbou je zábavní park, který je dostupný za každého počasí. Nevíte, kam vyrazit? Pak se nechte inspirovat.

Naším dnešním tipem je zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou. Právě tady se děti budou cítit nejen jako doma, ale užijí si tady i spoustu zábavy. Už na začátku návštěvy je čeká zábavná hra Putování za pokladem. Dostanou kartičku a postupně splní jednotlivé úkoly. Čekají je přitom tajná pohádková sklepení, klikaté uličky i prohlídka hradu. Odvážné děti nakouknou do jeskyně, mučírny nebo horoucího pekla. K dispozici mají tradiční pohádkové kostýmy, které si mohou vypůjčit. Ať už svítí slunce, nebo prší, teď už budete vědět, kam s dětmi na výlet.

Zábavní park Fábula

Velmi lákavá je úniková hra s názvem Útěk ze žaláře. Dobová cela v budově je z padesátých let a je zcela autentická. Dostanete 30 minut na to, abyste vymysleli, jak se z ní dostat ven na svobodu. Nakonec se můžete vyfotit ve vězeňském tričku s hodnotou času, kterého jste dosáhli. Můžete si také prohlédnout speciální interaktivně pojatou výstavu panenek. Každá z nich má své jméno a vlastní příběh. Zábavný kvíz vašim dětem o panenkách prozradí ještě daleko více informací. Starší děti a dospělí se pobaví ve zdejším retro kině a vychutnají si promítání pohádek na diapozitivech.

Program na celý den

Můžete se podívat na některá z divadelních představení, která se konají v průběhu celého dne. Pokud máte rádi maňásky, můžete si s dětmi zahrát maňáskové divadlo. Čeká vás přírodní bludiště i hlavolamy. V parku se ukrývá spousta šifrovaček. Dětem se určitě zalíbí i malý zvěřinec v podobě místní mini ZOO, pohádkový betlém nebo obří společenské hry. Pokud vás přepadne hlad, pohostí vás Hostinec loupežníka Bambitky. Své chuťové buňky můžete poškádlit i v pohádkové cukrárně. Celý park je oplocený, takže se vám děti nikde nezatoulají.

Pro rodiny, školky i školy

Zábavní park Fábula je vhodný pro celé rodiny, děti každého věku, dospělé i seniory. Jde také o oblíbené místo na školní výlety. Zábavní park Fábula má přichystaný interaktivní program určený na míru právě dětem vámi udaného věku. Zaujme děti, rodiče, prarodiče i pedagogy. Vhodný je pro děti mateřských škol i základních škol, pro rodinné výpravy a skupiny kamarádů. Nudit se tady opravdu nikdo nebude. Tento zábavní park totiž umí děti zaujmout a pobavit.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů