Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Tři důvody, proč navštívit Bešeňovou

2.7.2019

Přemýšlíte nad tím, kam se vydáte během víkendu? Nebo jen chcete strávit dovolenou kousek za hranicemi, ale Německo ani Polsko vás neláká? Vsaďte na Slovensko, vždyť Slovensko toho nabízí tolik! Například nádherná termální koupaliště, kde si každý přijde na své. Termály už dávno nejsou jenom pro lidi, kteří chtějí vyléčit své zdravotní neduhy nebo kteří se chtějí opětovaně dostat do dobré zdravotní kondice. Termální koupaliště jsou dnes opravdu pro každého, to ostatně dosvědčují i termály v Bešeňové.

Termální koupaliště Bešeňová je v současné době velice atraktivní místo, kde lze strávit víkend nebo dovolenou. Jedná se o celoročně přístupný moderní aquapark, kde najdete jak kryté bazény, tak samozřejmě bazény otevřené. Čeká tu na vás i celá řada stravovacích a doplňkových služeb, v okolí se nachází celá řada míst stojících za navštívení.

Pokud nad Bešeňovou uvažujete, prozradíme tři důvody, proč zavítat právě sem.

1. Skvělá poloha

Bešeňová se nachází uprostřed nádherného Liptova. Je známá svými zdejšími termálními prameny, které mají vliv na lidský organismus - zejména pomáhají pohybovému ústrojí, také řeší urologické problémy. Mimo jiné mají i kosmetické účinky. Málokdo ví, že účinky zdejších pramenů využívali i starověcí Keltové. Tuto informaci potvrzují archeologické nálezy, které se kousek od Bešeňové našly.

2. Každý si přijde na své

Chcete se zabavit, ale také si odpočinout? Bešeňová je opravdu ideální! Prarodičům se uleví od bolesti kloubů, rodiče stráví svůj volný čas ve zdejším relaxačním centru, kde mohou podstoupit masáže, světelné terapie nebo mohou zajít do solária, děti se v Gino Paradise vyřádí na tobogánech a podobných atrakcích.

3. Nebudete na to sami

Proč zavítat do Bešeňové? Protože vám s výběrem prověřeného a skvělého ubytování pomůže cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava.

 © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů