Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na Hromnice půl krajíce a půl píce.

Jedinečné město s jedinečným ubytováním

20.4.2019

Chtěli byste i vy zažít skvělou atmosféru uliček Starého Města a Malé Strany? Projít se po Karlově mostu, podívat se na Čertovku, navštívit Pražský hrad s katedrálou sv. Víta? Pokud ano, pak není nic jednoduššího než Prahu navštívit. Protože právě toto vás čeká v samotném srdci města, na Praze 1. Navíc, pokud se ubytujete v Hotelu Republika, budete mít všechny památku jako na dlani. Což se opravdu vyplatí.

Židovské Město se synagogou

Kromě nejznámějších pražských památek jsou zde i další místa, která byste rozhodně při návštěvě hlavního města neměli minout. Patří k nim barokní chrám sv. Mikuláše na Malostranském náměstí i Staronová synagoga – nejstarší památka Židovského Města a zároveň také nejstarší dochovaná synagoga v Evropě z konce 13. století. Toto místo slouží už 700 let jako hlavní židovská modlitebna.

Zahrady i plavba parníkem

Kromě jedinečných památek prozkoumejte v Praze i kousek přírody, a to například na Petříně, v Malostranských palácových zahradách i ve Valdštejnské zahradě nebo Riegrových sadech. Prahu můžete poznávat z trochu jiného pohledu, a to z Vltavy. Plavba po řece parníkem bude jistě nezapomenutelným zážitkem.

Skvělé služby Hotelu Republika

Ať už se rozhodnete svůj volný čas v Praze trávit jakkoliv, nezapomeňte, že ubytování je rovněž důležitou součástí výletu. Hotel Republika se nachází kousek od Staroměstského náměstí a nabízí komfort i eleganci. Právě zde na vás čeká jedinečné ubytování se saunou nebo posilovacími stroji. Zážitek z výletu určitě podtrhne i vířivá lázeň, profesionální masáž nebo skvělé jídlo v Restauraci Republika.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů