Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jak dlouho skřivánek před Hromnicemi zpívá, tak dlouho po nich bude mlčet.

Žižkov – osobitá čtvrť s osobitým ubytováním

19.6.2018

Naše hlavní město je kouzelné v kterékoliv roční období, avšak v létě si tady užijete i pohodu v parku nebo poznáte okolní krásné lesy. Mnoho lidí zná v Praze jen hlavní turistické trasy, což je opravdu škoda, protože i méně známá místa stojí za návštěvu. K takovým patří také Praha 3, kde na vás čeká nezapomenutelná atmosféra i skvělé ubytování, které zajistí hotel v Praze na Žižkově.

Krásné náměstí i jedinečný pohled z vysílače

Žižkov patřil k dělnické čtvrti a měl vždy svou specifickou atmosféru, kterou si zachoval dodnes. Za návštěvu jistě stojí krásné náměstí Jiřího z Poděbrad připomínající spíše městský park s dominantním římskokatolickým kostelem. Celé náměstí je lemováno starými činžovními domy a mnoha kavárnami. Kousek od náměstí se nachází nejvyšší pražská stavba, 216 metrů vysoký Žižkovský vysílač. Právě z něho si můžete prohlédnout celou Prahu z ptačí perspektivy.

Vydejte se na Vítkov

Na naše hlavní město budete mít skvělý výhled i z Vítkova. Nachází se zde rovněž Armádní muzeum. Pokud chcete v Praze okusit kulturu, pak vyrazte do Paláce Akropolis, což je jedno z pražských center nezávislé kultury.

Jedinečná atmosféra v jedinečném hotelu

Neopakovatelnou atmosféru Žižkova zažijete, i pokud se ubytujete v jedinečném hotelu, jako je hotel v Praze 3 – Hotel Three Crowns. Dřívější název U Tří Korunek připomíná dobu, kdy právě na tomto místě fungovala česká pivnice, kterou v hojném počtu navštěvovali umělci i legendární žižkovské postavy. Hotel je skvěle situovaný, takže budete mít dobrou dostupnost do centra města i na mnoho zajímavostí v okolí. Hotel nabízí své pokoje všem turistům. Na své si zde přijde náročná klientela vyžadující špičkový servis i lidé hledající kvalitní ubytování za dobrou cenu. Vybírat totiž můžete z více typů pokojů. Přijďte si užít skvělé zážitky v Praze a ubytujte se v hotelu na Žižkově, nebudete litovat.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů