Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Masopust na slunci - pomlázka u kamen.

Matějská pouť 2018

25.3.2018

Matějská pouť se v Praze koná jako každý rok od 24.2 – 15.4. 2018. V areálu Výstaviště v Holešovicích na vás čekají tradiční i zahraniční atrakce. Užijete si na horské dráze, centrifuze, ve strašidelném zámku, děti si zadovádí na skákacích hradech, houpacích lodích nebo lochnesce. Po ukončení Matějské pouti je k dispozici po zbytek sezóny k dispozici zhruba 22 atrakcí.

K nejznámějším patří rodinná horská dráha, obří ruské kolo, trojpatrový strašidelný zámek, dům duchů i řetízkový kolotoč. Nechybí stánky s občerstvením, cukrovinkami a obvyklými suvenýry.

Letos se můžete těšit na 115 atrakcí. Novinkou je dům vzhůru nohama. A o co jde? Dům stojí na střeše, nábytek je přidělaný od stropu a gravitace v tomto domě zkrátka neexistuje. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů