Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Vyrazte si zalyžovat do Špindlerova Mlýna

14.3.2018

Vypadá to, že se zima vzdala své vlády. To ovšem neplatí na horách, tam si stále ještě zalyžujete a užijete pořádných sněhových radovánek. Kam se ale vydat? Vyzkoušejte Špindlerův Mlýn, kde se nachází nejvýznamnější zimní středisko naší republiky.

Skiareál Špindlerův Mlýn se každým rokem podílí na několika významných světových sportovních akcích. Ve Špindlu a na Horních Mísečkách najdete čtyři lanové dráhy a jedenáct lyžařských vleků. Celkem tady na vás čeká 25 km upravených sjezdových tratí a jeden skipas vám platí všude. No není to zimní ráj? Co rozhodně při své návštěvě neminout a kde se ubytovat? Tak to se dočtete v dnešním článku.

Vyzkoušet můžete všechny sjezdovky

Bránou do světa lyžařů i snowboardistů je ve Špindlerově Mlýnu Hromovka – krásná, dlouhá a členitá sjezdovka, kterou navštěvují hlavně zdatnější a zkušenější lyžaři. Svatý Petr zase patří k nejvyhledávanějšímu areálu, ve kterém se koná mnoho větších sportovních akcí. Zajezdí si zde začínající lyžař, stejně jako ten zkušený. Nejvyšším lyžařským vrcholem ve Skiareálu Špindlerův Mlýn je Medvědín. Jeho červená sjezdovka patří se svou šířkou 60 metrů k jedné z nejširších u nás. Jestliže vyrazíte na lyže s dětmi, pak vyzkoušejte Horní Mísečky. Jedná se o malý areál s mírnou a širokou sjezdovkou, která je ideální právě pro ty nejmenší a začínající. Stejně jako Labská nacházející se u Labské přehrady na začátku Špindlu.

Nezapomeňte si běžky

V Krkonoších a zvláště pak kolem Špindlerova Mlýna se můžete těšit také na desítky kilometrů upravených běžeckých tratí. Záleží jen na vás a na vaší kondici. Vyberete si tady náročné i odpočinkové trasy.

Ubytování Špindl – komfort kousek od sjezdovky

Ať už se rozhodnete vyrazit na lyže, snowboard, běžky nebo jen tak po svých, nezapomeňte si zarezervovat ubytování. Ubytování Špindl nabízí mnoho možností. Jednou z nich je Amenity Resort Špindlerův Mlýn. Dopřejte si luxus v podobě čtyřhvězdičkového hotelu s vyhřívaným bazénem, wellness, bowlingem a restaurací. To vše krok od sjezdovky. Neméně komfortní jsou také apartmány s vybavenou kuchyní a maximálním komfortem. Rovněž kousek od sjezdovky.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů