Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: O svaté Veronice bývá ještě sanice.

Wellness pobyt v Hotelu Augustiniánský dům - dokonalá relaxace pro Vaše smysly

28.2.2018

Unavuje Vás každodenní rutina, stres a povinnosti? Cítíte, že potřebujete zpomalit a relaxovat? Nechte se hýčkat v luxusním Wellness & Spa Hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích. Při krátkodobém Wellness pobytu budete nejen pečovat o zdraví těla a mysli, ale potěšíte i své chuťové pohárky.

Strhující čtyřhvězdičkový Hotel Augustiniánský dům, postavený v letech 1902-1904 dle upraveného projektu pro augustiniánský klášter sv. Tomáše na Starém Brně, Vás okouzlí nejen svým novorenesančním exteriérem a vkusně zařízeným interiérem, ale i svou klidnou polohou. Jeho 26 pokojů včetně moderního apartmá Leoše Janáčka uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Vstřícný personál a profesionální servis navíc dodají Vašemu pobytu punc dokonalosti.

Hotel nabízí řadu lákavých balíčků, pokud jste však časově omezeni, bude pro Vás ideální Welness pobyt Luhačovice na 2 noci. Po uvítacím drinku v lobby baru se odeberete na klimatizovaný pokoj dle vlastního výběru. V ceně pobytu je bohatá snídaně s uklidňujícím výhledem do zahrady, možnost zakoupení zvýhodněného obědového menu ve fenomenální restauraci, odpolední občerstvení v lobby baru, 3 chodová večeře s výběrem hlavního chodu a čerstvým salátovým barem, neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie po celou dobu pobytu (včetně občerstvení) a další příjemné doplňky v podobě županu, pantoflí na pokoji, Wifi a parkování v areálu hotelu. Za jednu cenu si tedy můžete dopřát luxus v příjemném prostředí, relaxaci v bazénu, vířivce, či sauně a po dni jen pro Vás zasednout ke stolu v romantické restauraci Symfonie.

Restaurace Symfonie, nacházející se přímo v Hotelu Augustiniánský dům, byla dle výběru Grand Restaurant 2017 ohodnocena jako 3. nejlepší restaurace na Moravě. Její svěží a nápaditá kuchyně je zaměřena na sezónnost, zároveň však neopomíjí světové trendy. Výsledkem je vždy neotřelé menu, které se pro Vás stane gurmánským požitkem.

Ať už si vyberete elegantní pokoj Classic nebo speciální Apartmá, po pobytu v Hotelu Augustiniánský dům budete odjíždět odpočatí, uvolnění, hýčkaní a nabyti energií. Odměňte se nevšedním zážitkem a zarezervujte si svůj dvoudenní Wellness pobyt na míru už dnes.

Zdroj: https://www.augustian-life.cz© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů