Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: O hromnicích teplo - medvěd staví boudu; o Hromnicích mrzne - medvěd bourá boudu.

Lyžařská sezona začala, vyrazte s dětmi na hory

14.12.2017

Uteklo to jako voda. Rok se s rokem sešel a lyžařská sezona je opět v plném proudu. Je tedy na čase oprášit zimní vybavení a porozhlédnout se, na jakém svahu panují ty nejpříznivější podmínky. Chystáte se vzít poprvé na kopec i děti? Pak určitě přemýšlíte o tom, zda je lepší učit je svépomocí, nebo využít služeb zkušených instruktorů.

Oblíbená výuka lyžování pro děti

Pokud už jste někdy zkoušeli naučit dítě na lyžích, dáte nám jistě za pravdu, že to není vždycky jednoduché. Mnohem lepší volbou je využít kurz lyžování pro děti. Jeho výhody jsou opravdu nesporné. Budete mít záruku, že se o vaši ratolest postará zkušený profesionál, který má v malíku výuku správné techniky, dětskou psychologii a především umění motivace. Výuka lyžování pro děti je proto stále oblíbenější možností, jak docílit toho, aby si dítě jízdu na lyžích i snowboardu zamilovalo. Plánujete-li návštěvu Krkonoš, doporučujeme vám zacílit rodinný výlet na dětský park Krkonoše. Je vybaven provázkovými vleky, zvířátkovým slalomem a mnoha moderními pomůckami pro rychlejší a efektivnější výuku.

 

Lyžování pro dospělé

Není neobvyklé, že někdo zkrátka neumí lyžovat. Chcete-li to změnit, určitě vyzkoušejte kurz lyžování pro dospělé. Jeho návštěva rozhodně není ostuda. Zatímco děti se učí rychle, dospělým to jde hůře, proto je profesionální instruktor s mnohaletými zkušenostmi tou nejlepší volbou, jakou jste mohli udělat.

Nemáte výbavu? Nevadí, existují půjčovny

Je jasné, že pokud nejste z lyžařsky založené rodiny a na svah vás to nikdy netáhlo, potřebné vybavení nevlastníte. Za jeden den na sjezdovce není nutné utrácet desetitisíce. Naštěstí existuje půjčovna lyží Krkonoše, kde vám zapůjčí vše, co potřebujete. To samé platí o instituci servis lyží Krkonoše, která se komplexně postará o lyže i snowboardy.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů