Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Suchý půst - úrodný rok.

Nejkrásnější atmosféru během Vánoc má Praha

18.10.2017

V každé zemi se slaví Vánoce trochu jinak. Každý stát má své zvyky i tradiční pokrmy, které se v tyto krásné svátky konzumují. Nebojte se, o jídle si povídat nebudeme. V dnešním článku si povíme něco o tom, kam se před Vánoci a o vánočních svátcích vydat.

Krásné trhy na mnoha místech

Pokud milujete vánoční atmosféru, pak rozhodně nesmíte minout naše hlavní město. Praha právě v tuto dobu nabízí svým návštěvníkům nevídanou podívanou. Rovněž právě zde uvidíte ty největší vánoční trhy z celé České republiky. Ty se jako každý rok konají na mnoha místech – Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, náměstí Míru, Tylovo náměstí i na dalších menších či větších prostranstvích. Přijeďte do Prahy, zažijte skvělou atmosféru, ochutnejte dobré jídlo a připojte se k bohatému programu.

Výstava betlémů

Pražské vánoční trhy patří mezi nejvyhledávanější nejen u nás, ale také v Evropě a vy je rozhodně musíte vidět. Navštívit totiž můžete kromě mnohých trhů i adventní vesničku s typickými domky s červenými střechami i se podíváte se na výstavu betlémů.

Nudí se váš doprovod? Ať si zahraje hracie automaty zadarmo

Říkáte si, že by se vám tohle líbilo, ale nikdo by s vámi nejel, protože to nikoho moc neláká? Klidně dotyčného vezměte s sebou, ten se totiž může v pohodlí hotelu zabavit, zatím co vy budete hezky nasávat atmosféru Vánoc. Co navrhujeme, aby dělal? Zkusil například hracie automaty zadarmo. Jedná se o online zábavu, kterou se může bavit úplně zdarma a na jak dlouho chce.

Čeká vás bohatý program

Vy ale rozhodně neseďte v hotelu a vrazte do ulic. Na každém náměstí si budete moci prohlédnout krásně zdobené vánoční stromy a na Staroměstském náměstí vyroste velké pódium s bohatým programem. Jako každý rok se tady budou konat živá vystoupení skupin i souborů, promítat vánoční pohádky i adventní koncerty a uvidíte také české lidové tradice. Vystoupení nacvičují dětské, amatérské i profesionální soubory a muzikanti z České republiky i ze zahraničí. Zazní koledy a sólový i sborový zpěv. Těšit se můžete i na divadelní představení. Takovou krásnou atmosféru si budete moci vychutnávat celý den a to vše za tónů krásné vánoční hudby.

Nezapomeňte na suvenýry

Co by to byl za výlet bez nějakých dárečků a suvenýrů. Ty samozřejmě nakupte rovněž na trzích. Prodejní domečky jsou otevřeny na všech náměstích každý den od 10 do 22 hodin. Letos se na tuto podívanou, na kterou jen tak nezapomenete, můžete těšit od 2. prosince až do 6. ledna. Naplánujte si výlet do Prahy! © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů