Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: O svatém Řehoři mrazy přituhnou a vše moří.

Vyrazte do Krkonoš a ubytujte se v některém z nabízených penzionů

24.5.2017

Blíží se čas dovolených a vy ještě nevíte, kam se vydáte? Pak pro vás máme nějaké tipy, kde můžete trávit svůj volný čas. Nemusíte nikam do zahraničí, u nás je totiž taky krásně a navíc si užijete ubytování ve skvělých penzionech. Co takhle prozkoumat skalnaté hřebeny, ledovcové kotle, údolí plné lesů, nebo se projít po upravených pěších stezkách a prohlédnout si vodopády? Pokud by se vám to líbilo, pak se vydejte do našich nejvyšších hor - Krkonoš. Právě tady zažijete krásnou přírodu i skvělé služby, které vám penziony Krkonoše nabízejí.

Ze Špindlerova Mlýna vede mnoho turistických tras

Krkonošské horské městečko je protkáno spoustou turistických tras, skvělých výletů i mnoha penziony Špindlerův Mlýn, ve kterých se můžete ubytovat. Vydat se můžete k prameni Labe nebo k Vrbatově boudě, kde stojí mohyla Bohumila Hanče a Václava Vrbaty. Kromě velkého množství turistických i cyklistických tras tady objevíte aquapark, wellness centrum i lanové centrum.

Harrachov nabízí velké množství zábavy

Toto nejznámější turistické středisko západních Krkonoš se proslavilo díky sportovnímu areálu s několika skokanskými můstky. Těšit se ale můžete také na zajímavá muzea, bobovou dráhu, sklárnu, která byla založena na počátku 18. století nebo minipivovar. Velkým zážitkem bude rovněž prohlídka Hornického muzea s 1 km dlouhou podzemní štolou. Stejně jako si zde můžete vybrat, co budete dělat, vyberte si také k ubytování některý penzion Harrachov. Uvidíte, že nebudete litovat.

Z Pece pod Sněžkou až na vrchol hory

Stejně jako v celých Krkonoších, tak i zde vám nabízí penziony Pec pod Sněžkou skvělé ubytování. Pec pod Sněžkou je horské rekreační středisko na úpatí nejvyšší české hory, a proto je také vyhledávaným místem mnoha turistů. Právě odtud vás lanovka pohodlně dopraví na vrchol Sněžky. Zpět se vydejte Obřím dolem kolem středověkého dolu Kovárny, kde je zpřístupněná štola. Další lanovkou se dostanete na Hnědý vrch, kde stojí rozhledna.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv oblast Krkonoš, uvidíte, že si zde dovolenou užijete.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů