Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na svatého Blažeje slunce ještě nehřeje.

River Food festival

7.5.2017

Smíchovská náplavka se stane prvním místem v České republice, kde se uskuteční třídenní festival jídla na vodě. Nebude na vás čekat jen jídlo, ale také pohodová atmosféra, hudba, divadlo a výtvarné umění.

Pokud se River Food festival rozhodnete navštívit, můžete se těšit na restaurace na vodě, tropický ostrov, noční market, jazzové koncerty a hudební vystoupení. V areálu bude taky několik odpočinkových míst, jako jsou například písečná pláž, lehátka, pikniky v parku nebo sezení ze sena.

River Food festival proběhne od pátku 12.5 do neděle 14.5. 2017. Cena vstupného je 150 Kč na den buď na místě nebo v přeprodeji, © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů