Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Suchý půst - úrodný rok.

Cyklistické zájezdy jsou v kurzu

5.5.2017

Patří jízdní kolo mezi vaše nejoblíbenější dopravní prostředky? Milujete mobilitu, kterou díky jízdnímu kolu získáváte? Baví vás poznávat svět ze sedla kola a vidět ho tak z naprosto jiného úhlu? V tom případě jistě nepohrdnete naší nabídkou, která zahrnuje cyklistické zájezdy pro jakoukoliv věkovou kategorii vášnivých cykloturistů.

Cyklistické zájezdy a množství nových zážitků!

Cyklistické zájezdy se dají jednoduše popsat jako velmi fascinující zážitek, který si každý z cyklistů odnáší ve svém srdci. Cyklisté jsou mobilnější než samotné automobily. Mají větší možnost si takzvaně „osahat“ místa, na která by se jiným způsobem nedostali. Se svým kolem mohou všude zaparkovat, zajet, občerstvit se, kde hrdlo ráčí a především, udělají něco pro své zdraví. Cyklistické zájezdy se tak řadí mezi velmi oblíbené a stále více vyhledávané aktivity, které milují stovky lidí. Okuste i vy přenádhernou krajinu, která je všude kolem a to právě ze sedla vašeho jízdního kola. Nebudete litovat!

Letitá přátelství, která přetrvávají

Ano, je tomu opravdu tak. Na našich cyklo zájezdech se často sejde úžasná parta lidí, která k sobě najde po určité délce zájezdu cestu. Přátelství, která se vytvoří na cyklistických zájezdech, jsou letitá a pokud se o ně dobře pečuje, přetrvávají věčně. Není tudíž třeba zbytečně dlouho váhat, zda na cyklistický zájezd opravdu zavítat, o legraci, dobré jídlo, pití a především nezapomenutelné zážitky nouze opravdu nebude.

Věk nehraje žádnou roli!

Domníváte se, že na cyklistický zájezd nebudete mít síly? Tak to jste na omylu! Je naprosto jedno, zda patříte mezi aktivní sportovce v produktivním věku, či životem poučené seniory, kteří nechtějí sedět doma a luštit křížovky. Naše cyklistické zájezdy, totiž volíme tak, aby je zvládl opravdu každý. Denně je možné najet zhruba 30 až 40 km, kdo se nebude cítit, samozřejmě si délku etapy může zkrátit. Nikoho nenutíme podávat olympijské rekordy. Jde především o dobrou zábavu a radost z jízdy. Během dne navíc rozhodně nebude nouze o fotografování, záživné diskuse s přáteli, koupání či o poznávání památek.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů