Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Matěja - k létu naděja.

Zahájení plavební sezóny na Baťově kanálu

30.4.2017

Právě dnes, 30.4.2017 probíhá symbolické odemykání Baťova kanálu ve Zlíně, které doprovází kulturní program, plavby na lodích i další aktivity, které souvisejí s plavební sezónou.

Bohatý doprovodný program

Ve 14 hodin propluje regata Uherským Hradištěm k Jarošovu a zpět. Při této velké příležitosti se můžete těšit také na krátké vyhlídkové plavby a bohatý doprovodný program.

  

Sraz je u Kunovského lesa

Sraz pro všechny příznivce nejen lodí bude ve 13 hodin u Kunovského lesa. Odtud vyrazí posádka do Uherského Hradiště, Jarošov a zpět. V Uherském Hradišti se můžete těšit na krátké plavby pro veřejnost. Lístky na plavbu koupíte přímo na místě. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů