Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Vyražte na výlet na hrad Bítov - Oživlé památky a hradní parkanová zahrada

17.5.2010

V termínech 5. - 6. června a 19. - 20. června 2010 máte jedinečnou možnost navštívit netradičně státní hrad Borotín. Umožněna bude netradiční prohlídka parkanové zahrady, vstupem přes padací most. Vstupné do této zahrady je navíc v těchto dnech zdarma. Jde o okrasnou zahradu, která byla založena Dauni v 18. století ze které se dochovala i okrasná seskupení s několika stromy (Jinan dvoulaločný, pyramidální dub, růžový akát, tisy). Najdeme zde také krásný medvědí příkop a soutok řek Dyje a Želetavky pod hradem.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů