Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Suchý půst - úrodný rok.

V Praze i v Brně můžete vyrazit na výstavu orchidejí

5.3.2017

Dějištěm výstavy orchidejí je skleník Fata Morgana a výstavní sál Botanické zahrady v Praze Troji. Výstava začala v pátek 3. března a podávat se na tu krásu můžete každý den mimo pondělí od 9 – 18 hodin. Končit bude v neděli 19. března.

Výstavu provází také doprovodný program, jako je pěstitelský a aranžovací víkend a přednáška.

Orchideje si můžete užít i v Brně, výstava začala 4. března a bude končit v pondělí 20. března. Užít si ji můžete v hlavní části sklaníku Botanické zahrady a arboreta Medelovy univerzity v Brně – Černých Polích. Takovou výstavu pořádá zahrada přibližně jednou za pět let.  Proto tam vyrazte! Otevřeno je od 10 do 18 hodin. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů