Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Suchý půst - úrodný rok.

Zámek v Kuníně nabízí v březnu zimní prohlídky

26.2.2017

Zámek v Kuníně je od února do konce března přístupný o sobotách a nedělích od 10:00 – 15:00. Při prohlídce uvidíte 12 temperovaných pokojů bývalého piana nobile s původními historickými sbírkami a zařízením.

Prohlídněte si všechny pokoje

Kunínský zámek na Novojičínsku nabízí svým návštěvníkům k prohlídce pokoje, Zámeckou obrazárnu, Lovecký pokoj, Dámský pokoj, Velkou jídelnu, Hudební a taneční pokoj i Biliárový pokoj. Kostelní chodbou se dostanete do Velkého sálu s renesančními portréty členů rodu Hohenemsů.

Zámek v Kuníně si můžete prohlédnout i v letní sezóně a pořádají se zde i kulturní akce, jako jsou například zámecké slavnosti.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů