Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Suchý půst - úrodný rok.

Toulky Prahou s ubytováním

6.2.2017

V Praze je blaze, toto rčení zná každý Čech. Je tomu skutečně tak? Praha je městem plným možností. Mnoho lidí sem každodenně cestuje za prací, studiem nebo zde prostě chtějí strávit příjemných pár dnů. Třetí variantaneustále nabývá na popularitě. Davy turistů sem každoročně přijíždějí prožít dovolenou a vymanit se tak z každodenní rutiny.

Co zde podniknout?

Nejprve si promyslete, co by vás asi mohlo bavit a zajímat. Do Prahy můžete cestovat za sportem, týmovými aktivitami, relaxací či kulturou. U proslulého Staroměstského náměstí můžete ochutnat pravý český trdelník, poobědvat nebo navštívit některou z galerií. Chcete zažít secesní atmosféru na výstavě Alfonse Muchy nebo fantastické obrazy excentrického milionáře Salvadora Dalího? Zařaďte do svých plánů návštěvu galerie Goap a prožijte nezapomenutelný kulturní zážitek v hlavním městě. 

Zdroj: https://pixabay.com/en/architecture-bridge-1845560/

Hotely v Praze

Při hledání vhodného ubytování v Praze byste měli zohlednit několik faktorů. Jednak byste se v něm měli cítit příjemně, ale také by měl být blízko centra a v hezké lokalitě. Takovým hotelem je například Hotel Belvedere. Je postaven u levého břehu Vltavy, v blízkosti Pražského hradu. Samozřejmostí je pokrytí celého hotelu vysokorychlostní Wi-Fi a den zde můžete nastartovat s bohatou snídaní formou teplého a studeného bufetu. Zažijte den plný relaxace a dopřejte si thajskou masáž v salonu Baan. Nemusíte kvůli tomu daleko, jedná se o jednu ze služeb hotelu.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů