Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Prší-li na svatého Matěje, bude se brzy síti.

Pánské kraťasy vyhovují i královské rodině

28.12.2016

Pánské kraťasy jsou velmi pohodlným kusem oblečení a ať už v elegantním, nebo sportovním provedení a jsou u mužů velmi oblíbené. Existují v mnoha barvách, střizích a stylech.

Všimli jste si někdy, že děti z Britské královské rodiny téměř vždy mají na nohou pánské kraťasy? A to i za ne příliš příznivého počasí. Malý tříletý princ George, syn prince Williama a jeho manželky Kate se objevuje ve společnosti téměř pouze v kraťasech. Kraťasy tedy nejsou něčím, co by do módy nepatřilo, ba naopak. Dnes už se muži pokouší nosit kraťasy dokonce i k obleku.

V rámci královské rodiny se s nošením krátkých pánských kalhot pojí tradice. Kalhoty byly dříve určeny spíše starším chlapcům a mužů, pro menší děti zbývaly právě pánské kraťasy. Dodnes se tedy tato rodina této tradice drží a obléká své chlapce do velmi moderních kousků. I Princové William a Harry nosili krátké kalhoty, když byli děti.

Tato historická tradice však neznamená, že by kraťasům s vyšším věkem odzvonilo. Starší muži mají jen více na výběr. Muži volají i v létě po pohodlí a tak se krátké kalhoty dostávají do světa módy stále častěji. Už pomalu přestává být tabu odhalovat pánská lýtka.

Zatím jsou určeny pouze pro odvážné, ale už je seženete – pánské kraťasy k obleku. Muži, kteří tráví celé dny v obleku, například kvůli zaměstnání, se v parních letních dnech museli až do teď stále oblékat do dlouhých nohavic. Nyní se jim otevírá nová možnost pohodlí, a pokud si na ně troufnou, mohou zkusit kraťasy. Někteří odborníci na etiketu s tímto trendem nesouhlasí, někteří jej naopak vítají. Je tedy jen na Vás abyste uvážili, jestli se kraťasy k obleku na danou událost hodí.

 © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů