Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Když na Hromnice svítí, budou dlouhé niti.

Nerezové dřezy, aneb srdce všech kuchyní

28.12.2016

Nerezové dřezy jsou stále nejčastějším typem kuchyňského dřezu ve většině domácností. Mnoho z nás při vybavování svojí kuchyně myslí na funkčnost, ale i hezký design. Bohužel si myslí, že pokud mají myčku na nádobí, nemusí dbát tolik na to, jaký si pořídí dřez. A to je chyba! Dřezy jsou i v době myček stále srdcem kuchyně, a proto bychom měli dbát na jejich správný výběr i funkčnost.

Nerezové dřezy do každé kuchyně

Do každé klasické či moderní kuchyně patří neodmyslitelně nerezové dřezy. Jednou malou změnou se může proměnit celý vzhled vaší kuchyně. Nerez dodá kuchyni šarm. Oživí ji a zároveň je nerez odolná proti korozi, je snadná na údržbu a má dlouhou životnost. Nerez je také odolná vůči chemickým látkám, tedy čisticím prostředkům.

Kvalita dřezu je důležitá

V této době je na výběr mnoho dřezů z mnoha materiálů. Zaměřit bychom se proto měli na kvalitu nabízených materiálu, tvar a velikost dřezu i odkládací plochy, také na to zda chceme jednodřez, dvojdřez, či s odkapem. Jednou z voleb, dobrých voleb, je nerez dřez. Přesněji nerezová ocel.

Nerezové dřezy

Jaké máme tvary nerezových dřezů?

Nerez má velkou výhodu po hygienické stránce. Snadno se udržuje, je vysoce odolná vůči chemickým látkám i tvrdé vodě a v dostání je na trhu široká nabídka. Sehnat můžete jednodřezy, dvojdřezy, nebo dřezy s odkapem. Jednodřezy se hodí spíše do menších kuchyní, jako jsou panelákové kuchyně, nebo kuchyně pro starší lidi, kteří žijí sami a nemají tolik nádobí. Dvojdřezy se hodí do velkých kuchyní, kde žije v domácnosti více členů. Dřezy s odkapem mají také své výhody. Ať už toužíte po jakémkoliv dřezu, měli byste si nejprve dobře změřit prostor, kterým disponujete, abyste vybrali správnou velikost, která se vám bude hodit do kuchyně.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů