Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na svatého Matěje pije skřivan z koleje.

Nespalte se při nákupu ojeté dodávky

31.10.2016

Je mnoho důvodů, proč se podnikatelé rozhodují pro nákup ojetých dodávek. Dá se dokonce říct, že v některých případech je nákup nové dodávky zbytečný luxus. Zvláště vyberete-li dodávku, která je ve velmi dobrém stavu a má dobré technické parametry. Hodně to ale záleží na bazaru dodávek. Kromě slušných a prověřených bazarů existují stále ty, kteří chtějí svého zákazníka natáhnout a prodat mu předražené haraburdí. Jak se takovým bazarům vyvarovat a vybrat ten skutečně dobrý?

Prověřte si vozy předem

Proces prověřování by měl začít ještě před samotnou návštěvu bazaru dodávek. Slušné bazary totiž zveřejňují na svých webových stránkách seznam prodávaných vozů včetně technických parametrů, stáří, ceny a fotografií. Dobrým příkladem je například bazar dodávek Auto Gruber. Díky zveřejnění prodávaných vozů dopředu víte, jestli to, co společnost nabízí, odpovídá vaším představám. Také si můžete udělat představu, jestli cena vozů koresponduje s jejich kvalitou.

 

Dodávky nejrůznějších značek v bazaru dodávek Auto Gruber.

Vezměte si s sebou nezávislou osobu

Pokud nejste zrovna expert na auta, nebojte se vzít si s sebou nezávislou osobu (třeba kamaráda automechanika). Občas je schopen najít věci, které na první pohled neuvidíte (například stočené kilometry). Slušnému bazaru dodávek určitě nezávislý poradce vadit nebude.

Vyžadujte ověření vozu

Slušné bazary také sami prověřují vozy z hlediska právního i technického. Dokumenty potvrzující právní i technický stav vozidla vám rádi ukážou.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů