Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Kam na podzimní prázdniny

13.10.2016

Rádi byste si užili s Vašimi dětmi podzimní prázdniny a zaujala Vás možnost prožít tyto krásné podzimní dny v malebné přírodě Moravského krasu? Útulné ubytování Vám rád poskytne hotel Probe. Ubytovat se můžete v některém z osmdesáti pokojů, z nichž každý disponuje vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu.

Ubytování Blansko rády využívají, jak rodiny s dětmi, tak turisté. Ubytování Blansko si oblíbí také senioři, mladé zamilované páry a různě velké skupiny. Hotel Probe nabízí také možnost k uspořádání firemních seminářů, konferencí a různých teambuildingů. Hotel Probe si můžete vybrat také k uspořádání škol v přírodě a různých školních výletů. Ubytování si můžete rezervovat na této webové adrese www.hotelprobe.cz. Okolí města Blanska láká k podnikání nejrůznějších výletů.

Z ubytování Macocha tak budete mít jedinečný výchozí bod například na prohlídku větrného mlýna v Rudici nebo muzea železa v Josefově. V Josefově si můžete prohlédnout nejstarší dochovanou technickou rezervaci v České republice, která je současně nejstarší dochovanou hutí ve střední Evropě. V obytné části je dnes umístěna expozice železářství. Zapomenout by návštěvníci Blanenska neměli ani na jeskyně Moravského krasu a zámek v Blansku.

ubytováním Macocha budou spokojeni také milovníci sportu. V zimním období si můžete vychutnat lyžování ve skiareálu Blansko – Hořice. V létě naopak ke zchlazení láká blanenský aquapark.  Milovníci cykloturistiky se mohou projet po Cyklostezce srdcem jižní Moravy. Nedaleko hotelu Probe najdete také minigolf, halu na hraní kuželek, bowlingu a squashe.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů