Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Svatá Apolena bývá v mlze zahalena.

10. ročník Prague Patchwork Meeting

1.4.2016

Ve dnech 1. – 3. 4. 2016 máte možnost se zúčastnit skvělé prodejní výstavy patchworku v Praze a to Prague Patchwork Meeting.

Výstava probíhá ve Sport Welness hotelu Step v pražských Vysočanech. Na výstavě máte možnost vidět desítky vystavovatelů patchworku, prodejců látek a veškerých doplňků pro Vaše patchworokové představy.

Pokud tedy přemýšlíte o patchworku, jako Vašem splněném snu, neváhejte a vydejte se na probíhající, již 10. ročník, Prague Patchwork Meeting.

Detaily najdete na adrese: http://www.praguepatchworkmeeting.com/cz-ppm-informace.php© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů