Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Central Park Praha: Den otevřených dveří s programem pro děti

26.5.2011

První červnový pátek a sobotu bude Central Park Praha na pražském Žižkově rájem dětí. V rámci dne otevřených dveří pro všechny zájemce o prohlídku unikátního projektu s rozsáhlým parkem čeká na děti bohatý zábavný program. Chybět nebude například skákací hrad, obří puzzle nebo karikaturista.

Den otevřených dveří se koná v pátek 3. června od 14 do 19 hodin a v sobotu 4. června od 10 do 18 hodin v areálu Central Parku Praha. Děti se mohou těšit například na balónkovou dílnu, malování na obličej, minigolf či karikaturistu. Zábavu nabídnou rovněž dvě dětská hřiště s průlezkami a kolotoči, která jsou součástí rozlehlého parku uprostřed projektu.

Zájemcům o nové bydlení Den otevřených dveří nabízí jedinečnou příležitost navštívit moderní rezidenční projekt, který nedávno vyrostl na pražském Žižkově. Central Park Praha nabízí kvalitní bydlení za dostupné ceny v atraktivní čtvrti nedaleko centra města. Ke komfortnímu bydlení přispívá nabídka služeb i soukromý vnitřní park s jezírky, vzrostlými stromy i speciální terasou určenou ke grilování s přáteli. Projekt nabízí celkem 547 bytových jednotek v nejrůznějších variantách dispozic i velikostí. Od bytů 1+kk o velikosti 32 m2, přes prostorné pětipokojové rezidence o rozloze 180 m², až po rozlehlé penthousy v nejvyšších patrech. Nechybí ani netradiční terasové domy spojující bydlení v centru metropole s výhodami rodinného domu obklopeného zelení.

TZ - www.crestcom.cz© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů