Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Noční prohlídka Bílé věže již o první červnové sobotě

22.5.2011

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost za podpory Statutárního města Hradec Králové ve spolupráci s destinačním managementem Hradecko zve kromě pravidelných každodenních prohlídek také k jedné z dalších nočních prohlídek Bílé věže – po ukončení „zimního harmonogramu“ již v rámci standardního provozu. Návštěvníci budou mít o první červnové sobotě (4.6.)  možnost navštívit ochoz dominanty města – Bílé věže – nejen v průběhu dne (od 9 do 12 a dále od 13 do 17hodin), ale také v noci (od 20 do 24 hodin) a potěšit svůj zrak úchvatným pohledem na působivě osvětlenou krajskou metropoli.  „Sezona 2011 na Bílé věži se rozjela slibně, neboť jen měsíc duben představoval na dva a půl tisíce turistů a celkový počet návštěvníků od počátku roku se blíží k šesti tisícům. Nabídku služeb pro veřejnost hodláme dále rozšiřovat“, dodává ředitel společnosti Miroslav Franc. Všichni, kdo chtějí spatřit jedinečné panorama Hradce Králové a jsou ochotni vyšlapat 233 schodů, jsou srdečně vítáni. Na prahu léta a v příjemném počasí se tento tip třeba právě pro ně stane dobrou inspirací na originální dárek svým milým a blízkým. 

P.Š., HKVS© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů