Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Svatý Antonín poustevník přináší led, nebo jej láme; nemá-li žádný, vyrobí hned.

CO VIDĚT V PRAZE, KAM JÍT A KDE SE UBYTOVAT?

18.9.2020

Těmito slovy začíná určitě nejeden výlet. Praha - město, které má přes tisíciletou historii, přitahuje turisty jako magnet. Projít celou Prahu za jeden den a nevynechat žádnou vzácnou památku je nemožné. Pokud se již chystáte na výlet do Prahy, určitě si vyhraďte ideálně 2 až 4 dny.

Pár základních tipů, co navštívit v Praze:

1. Karlův most

Karlův most je ikonická památka, která nese jméno po Karlovi IV, který nařídil, aby most byl postaven v roce 1357. Během celého dne je zde neustále rušno - ozývají se zvuky kytary, houslí a potkáte tu pouličních umělců.

2. Pražský orloj

Dnes má Pražský orloj 600 let a je to nejzachovalejší orloj. Nachází se na Staroměstském náměstí a každou hodinu se sejde před orlojem masa turistů, kteří nedočkavě očekávají dokud odbude celá hodina.

3. Pražský hrad

Hrad se vypíná nad levým břehem řeky Vltavy. Považuje se za největší souvislý hradní komplex na světě.

Pražský hrad

4. Katedrála svatého Víta

Katedrálu při návštěvě Prahy je nemožné vynechat. Jedná se o největší a nejznámější katedrálu.

Ubytování v Praze

Každý turista chce najít ubytování, které je hezké a levné. My o jednom ubytování, které splňuje tyto podmínky víme.

Komfortní ubytovna v Praze 9 - Černý Most

Ubytovna nabízí pokoje pro jednotlivce, rodiny ale i pro pracovní či sportovní kolektivy.

Ubytování BASIC - jedná se o základní kategorii levného ubytování. K dispozici je 6 čtyřlůžkových a 6 dvoulůžkových pokojů. Pokoje mají standardní vybavení.

 

Ubytování STANDART - v nabídce jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje se sdílenou koupelnou a WC.

Ubytování KOMFORT - pokoje mají vlastní koupelnu a WC a jsou vybaveny minibarem a televizorem.

Ubytování v APARTMÁNECH - jedná se o ubytování, které nabízí nejvyšší míru pohodlí a soukromí, ale stále se cena pohybuje na nízké úrovni. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s jídelní, vlastní koupelnou a WC.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů