Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Martinův led bude vodou hned.

Chcete vyrazit do Koutů nad Desnou? Ubytujte se v romantické roubence

13.6.2019

Pokud přemýšlíte nad dovolenou v Jesenické oblasti, ovšem nelákají vás příliš hotely a penziony, vyzkoušejte mnohem romantičtější ubytovací zařízení. Představte si, že se po celý týden probouzíte v nádherné roubené chaloupce. V podstatě nezáleží na tom, zda vyrazíte pouze se svým partnerem, nebo s celou rodinou, protože roubenky vystupující pod názvem Annaberg jsou připraveny pro obě varianty.

Kouty nad Desnou aneb nuda nehrozí

Roubené chaloupky se nacházejí v okolí Koutů nad Desnou. Jedná se o nádherný areál, v jehož okolí na vás čeká nespočetné množství sportovního vyžití. Přijdou si však na své i příznivci přírodních pamětihodností. Dokonce nezáleží ani na počasí, protože ubytování Kouty nad Desnou vám během nepříznivých dnů nabízí vířivku, saunu, ale i vytápěný bazén, v němž si zaplavete třeba v noci.

Co by to bylo za letní dovolenou, kdybyste si neopekli alespoň nějaký špekáček? Přímo pod pergolou máte k dispozici gril. Vaše ratolesti zase ocení hřiště s různými atrakcemi.

Kam vyrazit na výlet?

V okolí Koutů nad Desnou najdete hned několik míst, kam můžete vyrazit na výlet. Jestliže rádi chodíte, čekají na vás vyznačené turistické túry. Pro sportovní nadšence jsou připraveny upravené a dobře sjízdné cyklostezky. V případě, že si chcete na chvíli odpočinout, nezklame vás lázeňská obec Karlova Studánka. Dále se nedaleko nachází Velké Losiny, Relaxcentrum Kolštejn či Wellness centrum v hotelu Diana.

Jezdíte každý rok také na hory? Ideální je objednat si ubytování klidně i nyní, protože ta nejlepší ubytovací zařízení bývají rychle rezervovaná. Stejně tak je to i s roubenkami Annaberg. Tak neváhejte a naplánujte si jak letní, tak rovnou i zimní dovolenou v Jeseníkách. Litovat rozhodně nebudete, ba naopak se sem rádi zase vrátíte.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů