Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Je-li zamračeno na svatého Martina, bude zima levná; je-li jasno, bude zima tuhá.

Když na hory, tak do Špindlu

19.6.2018

Období letních prázdnin už klepe na dveře a vy pořád nevíte, kam vyrazit na dovolenou nebo jen na víkend? Pak pro vás máme tip, a tím je Špindlerův Mlýn – jedno z nejznámějším míst Krkonoš. Právě zde najdete opravdu mnoho možností, jak se zabavit a navíc si vyberete pro vás to pravé ubytování ve Špindlerově Mlýně.

Užijete si pořádnou turistiku

Špindl je opravdu nejideálnějším startovacím místem pro celou řadu výletů. Vydejte se odtud po svých naučnou stezkou k prameni Labe přes Horní Mísečky. Jestliže se vám nechce pěšky, můžete se nechat vyvést lanovou na Medvědín a odtud se projít k Vrbatově boudě s mohylou Bohumila Hanče a Václava Vrbaty. Tito dva muži v březnu 1913 umrzli při lyžařském závodu na padesát kilometrů. Jejich příběh se ale vypráví již sto let. Turistických a cyklistických tras je tady opravdu velmi mnoho. Proto si můžete vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Odpočívejte

Po aktivní námaze a pořádné túře si dopřejte relax v aquaparku nebo wellness centru Vodní ráj. Naleznete zde krytý bazén s vodními atrakcemi – tobogány, divokou řeku, vodní clonu, vodní hřib, chrliče vody, whirlpool, skluzavku i brouzdaliště pro děti. Bazén je vhodný jak k relaxaci, tak ke kondičnímu plavání ve čtyřech plaveckých drahách.

Za návštěvu jistě stojí také Špindlerova hospoda, která se nachází na stejném místě, kde v minulosti stával mlýn mlynáře Špindlera.

Ve Špindlerově Mlýně se ubytujte v penzionu

Penzion Karolína je penzion ve Špindlerově Mlýně, který nabízí ubytování ve stylovém rodinném penzionu. Ubytujte se v dvoulůžkových pokojích, nebo v apartmánech s vlastní kuchyní pro dvě až šest osob. Pokoj Economy má vlastní koupelnu, posezení s výhledem na Harrachovskou skálu i wifi připojení. Ubytovat se můžete i v takzvaném studiu s výhledem do zahrady. Je to jen na vás, proto přijďte objevovat krásy Krkonoš a strávit čas v příjemném prostředí. Uvidíte, že nebudete litovat. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů