Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Vavřincův déšť - myší úroda.

Kde se vykoupat v pivu? Češi pivní lázně milují

13.6.2018

Pravděpodobně vás ani nepřekvapí, že pivo je nejčastěji konzumovaný alkoholický nápoj v České republice. Dokonce se tím náš malý stát proslavil minimálně po celé Evropě. Proč však chmelový mok pít, když se v něm můžete i vykoupat? V posledních několika letech se fenoménem staly pivní lázně, kde se vám dostane opravdového relaxačního zážitku.

Ulehnete do dřevěné kádě plné teplého piva, a přitom doplníte tekutiny do těla popíjením vychlazeného piva uvařeného v malém pivovaru. Krásná představa, nemyslíte? Jestliže hledáte pivní lázně České Budějovice, nabídne se vám lázeňský dům NINKASI. Stejně tak můžete do vyhledávače zadat pivní lázně i v dalších městech, pokud jsou pro vás České Budějovice příliš daleko.

Pivo má pozitivní vliv na tělo

Zřejmě jste už viděli vtipný obrázek obtloustlého muže s krýglem v ruce, pod nímž je nápis: Pivo dělá hezká těla. Spadne vám brada, když vám prozradíme, že opravdu pivo dělá hezké tělo, respektive pokožku?

Samotná horká pivní koupel prospívá cévnímu systému, protože se aktivuje krevní oběh. Zároveň se příjemně prohřeje pokožka, a tím pádem se roztáhnou póry, přes které se vyplaví veškeré škodliviny z těla ven. Přes roztažené póry se navíc dostanou do těla vitamíny z pivovarských kvasnic. Po zadání fráze „pivní koupele České Budějovice“ do vyhledávače zjistíte, že procedura je vhodná nejen pro muže, ale také pro ženy.

Pokud pro vás pivo není

Ovšem ne každý je příznivec piva, přestože se jedná o národní alkoholický nápoj. Ještě jsou vyhledávány vinné koupele České Budějovice. Samotný název napovídá, že se ponoříte do vína a hroznových olejů.

Všechny uvedené procedury nabízí pivní lázně NINKASI. Koupele trvají 50 minut, během nichž si odpočinete, přijdete na jiné myšlenky a naberete energii. Jednou za čas relaxace tělu prospěje.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů