Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Když na Alžbětu sněží, sníh dlouho poleží.

Prodejte své staré kolo a nové si kupte výhodněji

29.4.2018

Jarní sezóna je v plném proudy a vy byste potřebovali prodat své staré kolo a koupit si za peníze nějaké nové? Pak na nic nečekejte, protože právě teď je k tomu ta nejideálnější doba. A jak při prodeji nebo koupi kola postupovat? Zkuste třeba Biginzerci.cz, kde naleznete jak sportovní bazar, tak inzeráty z oblasti zahrady, nábytku, počítačů, zvířat a ostatních.  

Prodej je velmi jednoduchý

Díky inzerci zdarma na Biginzerci.cz můžete prodat a samozřejmě také koupit perfektní kolo za skvělé peníze. Pokud se rozhodnete své kolo prodat, není nic jednoduššího než na jejich internetové stránky nahrát svůj inzerát. Nezapomeňte připojit fotky a cenu, kterou byste chtěli za kolo obdržet. Na co byste si ale měli dávat pozor, když se rozhodnete si kolo koupit? Nákup jízdního kola takzvaně z druhé ruky má jednu obrovskou výhodu, pro kterou je tento způsob koupě velmi často vyhledávaný – za stejné peníze totiž můžete získat kolo papírově lepší kvality, než kdybyste ho koupili úplně nové.

Čeho si všímat při koupi?

Při takové investici si všímejte hlavně rámu, protože ten je srdcem každého jízdního kola. Zkontrolujte, zda není nijak poškozený prasklinami v oblasti sedlovky a středu. Všímejte si přehazovačky, přesmykače, středové osy i přední vidlice. Kola by měla být vycentrovaná s nepoškozenými ráfky. Měli byste zkrátka koupit kolo, které je připraveno k používání v provozu.

Do kempu s novým stanem

V letních měsících se dají podnikat různé aktivity. Jednou z oblíbených outdorových činností je kempování, ke kterému samozřejmě patří stanování. Jestliže byste letos chtěli někam vyrazit s novým stanem, pak rozhodně zkuste bazar stanů, kde seženete ten nejideálnější pro vás.  Koupíte tady i spacáky, outdorové boty, bundy nebo impregnace. Uvidíte, že díky této inzerci zdarma bude sport mnohem dostupnější než doposud. Stačí si jen vybrat a vyrazit ven.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů