Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Prší-li na svatého Urbana, znamená újmu vína; pakli jest pěkný čas, dobré víno bude.

Velikonoce v Českém Krumlově

25.3.2018

Velikonoce se blíží a vy byste si je měli užít na plno. V areálu klášterů Českého Krumlova je připravený pestrý program.

Co váš čeká v pátek 30.3

Velikonoční program bude opravdu zajímavý, 30.3 vypukne dobrodružné hledání pokladů, které by si neměli nechat ujít převážně děti toužící po dobrodružství a záhadách. Malé i velké děti si užijí pravou atmosféru na noční komentované prohlídce bývalého kláštera minoritů. Začátky prohlídek jsou v 18, 20 a 22 hodin.

Noční bdění u zinscenovaného hrobu Ježíše Krista s čestnou stráží schwarzenberské granátnické gardy si užijete mezi 18 – 24 hodinou v klášterním kostele Božího Těla a Panny Marie, kde dojde k obnovení této unikátní krumlovské tradice.

Bílá sobota 31.3 je také pestrá

Na Velikonoční Bílou sobotu se od 10 do 18 hodin otevře řemeslná ulička u Klášterního dvora. Vidět zde můžete práci hrnčířů, brašnářů, sedlářů, knihařů, kovářů, pekařů i práci sklenáře, mydláře nebo tiskařky pohlednic. Výrobky si můžete odnést s sebou domů. Od 10 hodin si děti užijí velikonoční tvoření v seminární místnosti.

Boží hod velikonoční

1.4 na Boží hod velikonoční zaplní Klášterní dvůr od 14 hodin Velikonoční slavnost s jitřenkou, pletením pomlázek, barvením vajíček i velikonoční hody.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů