Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Lipno je skvělým místem pro aktivní dovolenou i wellness odpočinek

19.7.2017

Pokud si potřebujte v létě pořádně odpočinout, načerpat sílu a zlepšit si náladu, není nic jednoduššího než vyrazit do wellness. Hotelů, které tyto služby nabízí je opravdu mnoho. My vám ale doporučujeme wellness Lipno v Amenity Resort. Právě tady zapomenete na všechny své problémy, a to ať se rozhodnete relaxovat s partnerem, kamarády či celou rodinou. Navíc je Lipno skvělým místem k různým aktivitám.

Stezka v korunách stromů

Každodenní kolotoč povinností dokáže každého časem unavit. V době letních dovolených jsme zvyklí jezdit k moři, na hory nebo objevovat kouty naší hezké země. A proč ne? U nás je krásně. Při toulkách českou krajinou se rozhodně zastavte na Lipně, kde zažijete mnoho zábavy a navíc se odreagujete v hezkém wellness. Největším lákadlem na Lipně je Stezka v korunách stromů, která byla otevřená v červnu 2012. Od té doby na tuto 24 metrů vysokou stezku vkročilo mnoho návštěvníků. A není se čemu divit. Je to opravdu jedinečný zážitek. Jedná se o téměř dva metry širokou bezbariérovou lávku s masivním zábradlím zakončenou věží s tobogánem. Po celé délce stezky se nacházejí lanové prvky i různé adrenalinové atrakce.

Koupání, cyklistika i turistika

Lipno nad Vltavou však láká návštěvníky i na další zábavu. Po celý rok se zde můžete projet na bobové dráze a navštívit nedaleký aquapark. V teplých měsících si vyzkoušíte své dovednosti v lanovém centru nebo si užijete výletní plavbu lodí. Pro milovníky cyklistiky a kolečkových bruslí je jako dělaná Jezerní stezka. Okolí Lipna nabízí velké možnosti výletů pro všechny turisty. Je to zkrátka skvělé místo.

Amenity Resort Lipno – ubytování i odpočinek ve wellness

Amenity Resort vám nabízí komfortní odpočinek ve čtyřech typech ubytování. Stejně jako luxusní wellness služby. Užijete si zde vířivky, bylinnou i finskou saunu, parní lázeň i Kneippův chodník. Odpočiňte si po celém dni stráveném aktivní činností a načerpejte síly. Uvidíte, že se vám v Amenity Resort a jejich wellness bude líbit. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů