Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Svatý Matěj boří mosty, nebo staví.

Jak s Levnocestování.cz kolem světa

23.5.2017

Cestovat s rodinou nemusí být těžké a vydat se s ní kdekoliv po světě rozhodně není nemožné! Levnocestovani.cz vás důkladně provede postupem jak v rámci rodinného rozpočtu zažít svobodu i s dětmi!

Vyberte destinaci

Udělejte si rodinný večer a projděte průvodce na stránce, najdete každý stát, o kterém jste kdy snili. Můžete se, zatím pouze na monitorech, vydat na nekonečné pláže Zanzibaru, do divokých asijských měst nebo do vedlejšího Berlína. Vše je přehledně zpracováno a informace jsou od zkušených cestovatelů, kteří destinace navštívili.

Nechte si poradit

Z průvodců se přesuňte vedle do cestovatelského magazínu. Nechte se inspirovat a poradit si. Jak zabalíte do letadla kočár? Můžete vzít dítěti sunar na palubu letadla? Nebo co dělat když miminku zalehnou v letadle ouška. Na stránce naleznete spoustu velmi užitečných a v praxi použitelných rad. Pokud narazíte na otázku, kterou nechává magazín nezodpovězenou k dispozici je poradna.

Čekejte na letenku

Teď už je na vás jestli se rozhodnete využít jedné z mnoha nabídek last minute zájezdů od cestovních agentur nebo se vypravíte na vlastní pěst. Levnocestovani.cz nabízí obojí a provede vás krok po kroku. Vyčkejte až se objeví článek s letenkou do vaší vysněné destinace a neváhejte je zakoupit. Levné letenky nevydrží moc dlouho. V každém článku najdete postup jak na to, i rady, kde si konkrétně rezervovat ubytování. Na ubytování je k dispozici také spousta slev.

Před cestou

Máte zakoupeno a rezervováno. Můžete si pro jistotu vytisknout průvodce, který vás bude jistit, že se v dané destinaci neztratíte. Najdete v něm způsob jak se v destinacích pohybovat, jaký je nejlevnější způsob dopravy nebo jestli mají speciální karty na MHD. Také poradí kde se najíst a co je bezpečné v destinaci dělat. Zakoupíte zde také cestovní pojištění, bez kterého by jste neměli do zahraničí vyrážet vůbec. Dále už jen přejeme šťastnou cestu.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů