Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Je-li na Stolici svatého Petra zima, ještě dlouho potrvá.

Výstava Body The Exhibition

4.3.2017

Od 22. 2. 2017 se můžete v Holešovicích v Křižíkově pavilonu podívat na světovou expozici. Čeká na vás dvacítka celotělových a dalších 300 exponátů, které pocházejí ze skutečných lidských těl. Svým návštěvníkům výstava představuje jedinečným způsobem fungování lidského organismu.

Pozorovat můžete exponáty vytvořené ze skutečných lidských těl v různých pozicích i z nejrůznějších úhlů. Nechybí tam kompletní kůže z celého člověka, kosterní systém, svalstvo, pohlavní orgány nebo nervový systém. Výstava nabízí také vývoj lidského plodu nebo porovnání nemocných a zdravých orgánů.

Exhibice je k dispozici do 30. 6. 2017. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů