Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jaké je počasí o Popeleční středě, takové se drží celý rok.

Reklamní předměty vás zviditelní

2.11.2016

Češi milují procházky a výlety naší krásnou krajinou. Stejně tak si rádi pořídí něco drobného na památku, ať již odznak, turistickou známku, magnetku či triko. Nabídněte jim to, co si žádají, nebo propagujte svůj hotel či penzion prostřednictvím reklamních předmětů.

Když se řekne reklamní předměty, většina lidí si vybaví propisku, kterou někde zdarma obdrží a po několika použitích odloží. Ve skutečnosti se však s reklamními předměty setkáváme na každém rohu a lidé si je sami kupují na památku či z praktických důvodů.

Reklamní předměty obohatí vaši nabídku

Pokud provozujete prodejnu v turisticky atraktivní lokalitě, můžete svůj sortiment obohatit o praktické reklamní předměty na míru. Výhodou takového zboží je, že si jej můžete plně přizpůsobit potřebám, například kvalitně potisknout motivem z dané lokality. Tímto způsobem lze vytvořit magnetky, odznaky či jiné upomínkové předměty za velmi atraktivní cenu.

Druhou kategorií jsou praktické reklamní předměty. Sem spadají například trika, pláštěnky, deštníky a jiné. I toto zboží lze libovolně potisknout a vytvořit tak předmět, který si zákazník rád pořídí a bude mu dělat radost ještě dlouhou dobu.

Reklamní předměty pro hotely a penziony

Vhodně zvolená reklama na tom pravém místě vám může pravidelně přinášet nové zájemce o služby. Ideální a navíc velmi levnou možností je například propagace pomocí již zmíněných reklamních propisek a tužek. Pokud je necháte volně k dispozici například v místním infocentru, budou navádět zájemce o ubytování přímo vaším směrem.

Stejně tak můžete i vlastní hotel vybavit předměty k prodeji, které návštěvníkům připomenou krásné chvíle, jež u vás strávili. Reklamní předměty Propaq vám pomohou získat nové návštěvníky i navýšit tržby. A pokud si nejste volbou ideálního zboží jisti, specialisté z Propaq vám rádi poskytnou inspiraci.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů