Hledáte tipy na výlety a dovolenou v České republice? Ve spolupráci s portálem Megaubytko.cz najdete množství tipů na výlety a na levné ubytování pro Vaši dovolenou. Doporučujeme turisticky oblíbené regiony Vysočina a Jeseníky. Ubytování si rychle a snadno zarezervujete na stránkách ubytování Jeseníky a ubytování Vysočina. Naplánujte si dovolenou s lehkostí ještě dnes.
Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Suchý půst - úrodný rok.

Jak vybrat hotel v Praze: Kromě lokality je důležité i vybavení pokoje

31.10.2016

Chystáte se do Prahy na několikadenní služební cestu? Kromě toho, že teď zřejmě dáváte dohromady pracovní podklady a připravujete se na schůzky s kolegy či zákazníky, byste si měli udělat chvilku i na rezervaci kvalitního ubytování.

V první řadě je výběr hotelu důležitý kvůli dopravní dostupnosti. Pokud budete pracovat v centru Prahy, měli byste se sem být schopni rychle a jednoduše dostat – to znamená pěšky, tramvají nebo metrem.

Typickým příkladem jsou Karlín nebo Letná. V obou těchto částech navíc můžete trávit pozdní odpoledne a večery procházkami do okolí, sednout si do jedné z místních hospůdek nebo si odpočinout z mnoha parků – na Letné lze vyrazit do Stromovky, v Karlíně zase třeba na Vítkov.

Myslete i na odpočinek

Kromě toho by se měl váš pražský hotel nacházet v takové lokalitě, abyste si tu skutečně odpočali nebo abyste měli klidné prostředí pro vaše pracovní povinnosti. Z toho důvodu je lepší vyhnout se hlavním turistickým uličkám, kterými ve dne i v noci proudí turisté.

Stejně tak si ještě před rezervací prohlédněte, jak vypadá samotný hotel, jak jsou vybavené pokoje a jaké služby tu můžete využít. Budete potřebovat na pokoji i pracovat? Zjistěte si, zda tam budete mít psací stůl, připojení k internetu a jak je pokoj osvětlen.

Zároveň byste měli myslet i na relaxaci. Televizor a minibar na pokoji, hotelová restaurace a bar jsou už v kvalitních podnicích naprosto běžné, řada hotelů ale nabízí i třeba masáže, bazén nebo fitness.  Myslete tedy i na to, abyste se za vaše pracovní nasazení zaslouženě odměnili.© Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů