Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na svatého Cypriána, chladno bývá často z rána.

Je čas si vybrat exotickou dovolenou

29.10.2017

Zima je tady a všem je jasné, že v naší kotlině se už opravdu neohřejeme. Pro všechny, kteří nemilují zasněžené hory a sníh, je však jedinou možností exotická dovolená. Výhodou je to, že se můžete vydat kamkoliv, výběr je totiž obrovský a jen na vás. V dnešním článku si ale více přiblížíme dvě místa – Thajsko a Maledivy.

Na Maledivách objevíte ráj na zemi

Maledivy mnozí z nás považují za ráj na zemi a je tomu tak. Tropické ostrovy jsou roztroušené v Indickém oceánu a přitahují své návštěvníky krásnými plážemi omývanými tyrkysovým oceánem. Oceán láká všechny milovníky potápění a šnorchlování, protože právě zde najdete pestrý podmořský život. Nádherné korálové útesy plné života mají opravdu co nabídnout. Jestliže nejste milovníci této zábavy, pak se kromě koupání vydejte na některý z výletů, kde budete pozorovat delfíny a rejnoky. S výjimkou krásných pláží vás na Maledivách čeká i skvělá asijská kuchyně, příjemní lidé a domorodá kultura.

V Thajsku si užijete moře i památky

Thajsko je fascinující země, která v sobě skrývá nejen krásné tropické pláže, ale také mnoho památek, vynikající jídlo, džungli a nádherný podmořský svět. Thajsko je ideálním místem k relaxaci a odpočinku. Můžete totiž prozkoumat některý z opuštěných ostrovů s minimem turistů. Pokud toužíte po větší společnosti, vyrazte na ostrov Ko Phi Phi, kde zažijete atmosféru filmu Pláž. Objevte zříceniny dvou starobylých královských měst Ayuthaye a Sukotthai, která bývala v minulosti nejmocnějšími městy Thajského království a nyní patří k těm nejkrásnějším městům zapsaným na seznam UNESCO.

Svěřte se do rukou německé CK

Líbila by se i vám taková dovolená? Pak rozhodně vyrazte. Pokud nechcete cestovat na vlastní pěst, pak vám doporučujeme cestovní agenturu Rudolf Reisen, která nabízí mnoho zájezdů do těchto destinací od německých CK. Zájezd vám sestaví přímo na míru, takže zažijete přesně to, po čem toužíte. Uvidíte, že nebudete zklamaní. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů