Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na svatého Cypriána, chladno bývá často z rána.

Plánujete Silvestra? Vyrazte na Slovensko do Tater!

3.10.2017

Chtěli byste letos oslavit příchod Nového roku jinak? Udělat si pohodu, nějaký ten výlet, být s přáteli nebo rodinou? Pak určitě nezůstávejte doma, ale vyzkoušejte silvestrovský pobyt na horách.

Odpočinete si a načerpáte sílu

Silvestr na horách je velmi oblíbený, a to nejen u mladých lidí. Poslední den v roce vyráží slavit mimo domov rodiny s dětmi i prarodiči. A není se čemu divit. Čeká tady na ně čerstvý vzduch, lyžovačka, procházky, silvestrovský raut a v mnoha případech i živá kapela.

O silvestrovské pobyty je velký zájem, a proto je dobré si svou dovolenou zarezervovat ještě dnes. Vydat se do penzionu nebo hotelu můžete samozřejmě sami. Ale také můžete využít nabídky cestovních kanceláří. O nic se totiž nebudete muset starat. Jen o to vybrat si místo, přesný termín a o dopravu. Přemýšlíte kam? A co takhle Slovensko a Tatry?  

Slovenské Tatry jsou výbornou volbou

Vysoké i Nízké Tatry jsou skvělou volbou, pokud chcete vyrazit v zimě na hory. Nachází se tady velké množství sjezdovek i míst na krásnou procházku. Pro ty, kteří chtějí odpočívat spíše pasivně je zde možnost navštívit wellness nebo přímo termální lázně. Odpočinete si i v hezkých horských hospůdkách nad výbornými halůžky či lahodným svařáčkem.

Silvestrovský pobyt s Kareta Tour

Cestovní kancelář Kareta Tour pro vás připravila pobyty na Slovensku v Tatrách, a to jak v těch Vysokých, tak v Nízkých. Vyberte si například wellness hotel Chopok, který patří k nejvyhledávanějšímu hotelu pro ubytování u našich sousedů. Těšit se můžete na skvělý program, dobré jídlo, tombolu i ohňostroj. Den si zpříjemníte v bazénu nebo ve wellness saunami. Skvělá zábava na vás bude čekat i ve wellness hotelu Bystrá nacházející se v turistickém středisku Národního parku Nízké Tatry, v klidném prostředí Bystrianskej doliny. Kromě výborného jídla a programu si zde užijete masáže a saunový i vodní svět. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů