Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Jsou-li na svatou Barboru meze přikryty sněhem, bude hojně trávy.

Plánujete Silvestra? Vyrazte na Slovensko do Tater!

3.10.2017

Chtěli byste letos oslavit příchod Nového roku jinak? Udělat si pohodu, nějaký ten výlet, být s přáteli nebo rodinou? Pak určitě nezůstávejte doma, ale vyzkoušejte silvestrovský pobyt na horách.

Odpočinete si a načerpáte sílu

Silvestr na horách je velmi oblíbený, a to nejen u mladých lidí. Poslední den v roce vyráží slavit mimo domov rodiny s dětmi i prarodiči. A není se čemu divit. Čeká tady na ně čerstvý vzduch, lyžovačka, procházky, silvestrovský raut a v mnoha případech i živá kapela.

O silvestrovské pobyty je velký zájem, a proto je dobré si svou dovolenou zarezervovat ještě dnes. Vydat se do penzionu nebo hotelu můžete samozřejmě sami. Ale také můžete využít nabídky cestovních kanceláří. O nic se totiž nebudete muset starat. Jen o to vybrat si místo, přesný termín a o dopravu. Přemýšlíte kam? A co takhle Slovensko a Tatry?  

Slovenské Tatry jsou výbornou volbou

Vysoké i Nízké Tatry jsou skvělou volbou, pokud chcete vyrazit v zimě na hory. Nachází se tady velké množství sjezdovek i míst na krásnou procházku. Pro ty, kteří chtějí odpočívat spíše pasivně je zde možnost navštívit wellness nebo přímo termální lázně. Odpočinete si i v hezkých horských hospůdkách nad výbornými halůžky či lahodným svařáčkem.

Silvestrovský pobyt s Kareta Tour

Cestovní kancelář Kareta Tour pro vás připravila pobyty na Slovensku v Tatrách, a to jak v těch Vysokých, tak v Nízkých. Vyberte si například wellness hotel Chopok, který patří k nejvyhledávanějšímu hotelu pro ubytování u našich sousedů. Těšit se můžete na skvělý program, dobré jídlo, tombolu i ohňostroj. Den si zpříjemníte v bazénu nebo ve wellness saunami. Skvělá zábava na vás bude čekat i ve wellness hotelu Bystrá nacházející se v turistickém středisku Národního parku Nízké Tatry, v klidném prostředí Bystrianskej doliny. Kromě výborného jídla a programu si zde užijete masáže a saunový i vodní svět. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů