Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Na svatého Cypriána, chladno bývá často z rána.

Jeďte se ohřát na Maledivy

21.9.2017

Zítřejším dnem nám začíná podzim. Avšak chladnější počasí nás bohužel provází už nějaký ten týden. Přemýšlíte, že byste si léto prodloužili a vyrazili ještě někam za naše hranice? Pak se určitě zamyslete nad tím, zda by nebyly dobrou destinací Maledivy, které patří ke skutečnému ráji na zemi. Maledivy leží na rovníku a teplota moře se celoročně pohybuje kolem 27 stupňů celsia. Nejlepší dobou, kdy tuto destinaci navštívit je pak období od prosince do dubna. Krásně je tady ale i v ostatních měsících. Čekají na vás totiž krásné pláže, průzračně čisté moře, teplo i sluníčko. Je to zkrátka skvělá lokalita, kde se ale nemusíte jen válet na pláži.

Maledivy jsou výborné na šnorchlování, potápění i vodní sporty

Pokud patříte k milovníkům podmořského světa, pak se máte určitě na co těšit. Podmínky pro šnorchlování, potápění i vodní sporty jsou tady vynikající a podmořský svět je velmi bohatý a různorodý. Navíc právě na Maledivách můžete s potápěním začít, protože skoro v každém rekreačním komplexu naleznete profesionální potápěčské firmy. Z vodních sportů na vás čeká jízda na banánu, vodních lyžích i kánoi. Užijete si plachtění, kitesurfing, windsurfing i mnoho dalších vodních radovánek.

Zajeďte si na výlet a pozorujte rejnoky a delfíny

Maledivy jsou rovněž vhodným místem k pozorování rejnoků a delfínů. Zaplaťte si výlet do lokalit, kde se tato zvířata vyskytují, a budete mít jedinečný zážitek. Nejen ze zvířat, ale také ze samotné plavby.

Dovolená, na kterou budete vzpomínat celý život

Kromě krásného počasí, vodních radovánek a výletů můžete na Maledivách navštívit některý z obydlených ostrovů a setkat se s místními domorodci. Čekají tady na vás velmi milí lidé, dokonalý klid bez stresu, noční romantika, vynikající jídlo a nezapomenutelné západy slunce. Pokud vyrazíte právě do této lokality, věřte, že určitě nebudete zklamaní a odvezete si nejen nějaké ty suvenýry, ale i vzpomínky na celý život. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů