Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Padá-li na Boží hod vánoční sníh, hodně obilí bude na polích.

Jeďte se ohřát na Maledivy

21.9.2017

Zítřejším dnem nám začíná podzim. Avšak chladnější počasí nás bohužel provází už nějaký ten týden. Přemýšlíte, že byste si léto prodloužili a vyrazili ještě někam za naše hranice? Pak se určitě zamyslete nad tím, zda by nebyly dobrou destinací Maledivy, které patří ke skutečnému ráji na zemi. Maledivy leží na rovníku a teplota moře se celoročně pohybuje kolem 27 stupňů celsia. Nejlepší dobou, kdy tuto destinaci navštívit je pak období od prosince do dubna. Krásně je tady ale i v ostatních měsících. Čekají na vás totiž krásné pláže, průzračně čisté moře, teplo i sluníčko. Je to zkrátka skvělá lokalita, kde se ale nemusíte jen válet na pláži.

Maledivy jsou výborné na šnorchlování, potápění i vodní sporty

Pokud patříte k milovníkům podmořského světa, pak se máte určitě na co těšit. Podmínky pro šnorchlování, potápění i vodní sporty jsou tady vynikající a podmořský svět je velmi bohatý a různorodý. Navíc právě na Maledivách můžete s potápěním začít, protože skoro v každém rekreačním komplexu naleznete profesionální potápěčské firmy. Z vodních sportů na vás čeká jízda na banánu, vodních lyžích i kánoi. Užijete si plachtění, kitesurfing, windsurfing i mnoho dalších vodních radovánek.

Zajeďte si na výlet a pozorujte rejnoky a delfíny

Maledivy jsou rovněž vhodným místem k pozorování rejnoků a delfínů. Zaplaťte si výlet do lokalit, kde se tato zvířata vyskytují, a budete mít jedinečný zážitek. Nejen ze zvířat, ale také ze samotné plavby.

Dovolená, na kterou budete vzpomínat celý život

Kromě krásného počasí, vodních radovánek a výletů můžete na Maledivách navštívit některý z obydlených ostrovů a setkat se s místními domorodci. Čekají tady na vás velmi milí lidé, dokonalý klid bez stresu, noční romantika, vynikající jídlo a nezapomenutelné západy slunce. Pokud vyrazíte právě do této lokality, věřte, že určitě nebudete zklamaní a odvezete si nejen nějaké ty suvenýry, ale i vzpomínky na celý život. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů