Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Do Jakuba zelíčko, po Jakubě zelí.

Ve Špindlu si užijete tury i odpočinek ve wellness

19.7.2017

Chcete někam odjet na dovolenou a ještě nemáte nic vymyšlené? Pak zapomeňte na zahraničí a vyrazte objevovat kouty naší země. Skvělým místem jsou Krkonoše, kde si užijete turistiku i dostatek relaxace. Ideálním místem Krkonoš je pak Špindlerův Mlýn, ze kterého můžete podnikat celou řadu výletů. Špindl je rovněž báječným místem pro všechny milovníky cyklistiky i pohodového wellness.

Pramen Labe i Vrbatova bouda

Ze Špindlu se vydejte k prameni Labe. Pokud se vám nechce celou trasu po svých, pak si zkraťte cestu a nechejte se vyvézt lanovkou na Medvědín. Cestu si můžete prodloužit až k Vrbatově boudě, kde stojí mohyla Bohumila Hanče a Václava Vrbaty. Právě oni na tomto místě v březnu 1913 umrzli při lyžařském závodu na 50 kilometrů. Jestliže vás tento výlet nezaujal, vyberte si některý jiný. Turistických cílů je zde mnoho. Nebo vyrazte také do lanového centra, kde si vyzkoušíte svoje dovednosti a zažijete trochu adrenalinu.

Relaxujte ve wellness

Jestliže na dovolené hledáte spíše relax a odpočinek, pak navštivte aquapark nebo výše zmíněný wellness v Amenity Resort, kde je vám k dispozici i ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Načerpejte potřebnou energii v páře, sauně nebo vyhřívaném bazénku s vodními atrakcemi, protiproudem na plavání i perlivou lavicí pro pořádné uvolnění svalů. Svému tělu můžete dopřát rovněž masáž. Po náročném dni stráveném na horách si určitě pořádný relax zasloužíte, a to ať vyrazíte na dovolenou s celou rodinou nebo jen s partnerem či kamarády. Zažijete tady opravdu skvělé chvíle.

Ubytování, dobré jídlo i bowling

Kromě ubytování a wellness vám Amenity Resort nabízí nekuřáckou restauraci s krbem a prostornou venkovní terasou s výhledem na celé Krkonoše. Ubytujte se v hezkém prostředí, dejte si něco dobrého, relaxujte ve wellness a zahrajte si bowling. Uvidíte, že taková dovolená bude stát opravdu za to. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů