Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Když prší do božího hrobu, bude žíznivý rok.

Na Lipně zažijete mnoho zábavy

12.6.2017

Lipno nad Vltavou bylo ještě na konci 20. století dřevařskou obcí. Poté zde byla dokončena vodní nádrž a stalo se z něho velmi oblíbené rekreační středisko, které každý rok navštíví velké množství lidí. Je tady totiž spousta možností, jak se zabavit. Můžete navštívit například aquapark, Stezku v korunách stromů, bobovou dráhu i bikepark.

Navštivte Stezku v korunách stromů

Největším lákadlem je na Lipně Stezka v korunách stromů, která je otevřena od července roku 2012. Jedná se o téměř dva metry širokou lávku s masivním zábradlím nacházející se až 24 metrů nad zemí. Stezka je bezbariérová a zakončená věží s tobogánem. Po celé její délce se nacházejí lanové prvky i adrenalinové atrakce. Všechna místa jsou však maximálně zabezpečená a zajištěná sítí, proto nemusíte mít strach o sebe ani o své blízké.

Zábava po celý rok

Lipno však své návštěvníky láká i na další zábavu. Po celý rok se můžete projet na bobové dráze nebo navštívit aquapark. V létě nesmíte zapomenout na lanové centrum a výletní plavbu lodí. Skvělou atrakcí je také sjezdová trať pro cyklisty, takzvaná Fun Ride Trail. A užijete si rovněž vyjížďku po Jezerní stezce na kole či kolečkových bruslích. Lipno nabízí spoustu zábavy i milovníkům zimních sportů. Na tomto místě se zkrátka pobavíte v každé roční době. Navíc zde naleznete opravdu široký výběr ubytování. My vám doporučujeme Amenity Resort Lipno.

Ubytujte se v krásném resortu

Amenity Resort vám nabízí komfortní ubytování, a to ať vyrazíte na dovolenou s rodinou nebo přáteli. V tomto resortu můžete totiž vybírat ze čtyř typů ubytování. Čeká na vás čtyřhvězdičkový hotel s vyhřívaným bazénem. Komfortně vybavené rodinné domy, plážový chalet nebo letní bungalovy. Stačí si vybrat přesně to, co preferujete a na co máte zrovna „náladu.“ V Amenity Resort Lipno se budete cítit skvěle a užijete si tady aktivní odpočinek i pořádný relax. Uvidíte, že se vám tady bude líbit. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů