Přihlášení    Registrace
Tisk stránky Poslat přátelům Nápověda    Pranostika na tento den: Teče-li v úterý masopustní voda kolejem, bude úrodný rok a len.

Na Lipně zažijete mnoho zábavy

12.6.2017

Lipno nad Vltavou bylo ještě na konci 20. století dřevařskou obcí. Poté zde byla dokončena vodní nádrž a stalo se z něho velmi oblíbené rekreační středisko, které každý rok navštíví velké množství lidí. Je tady totiž spousta možností, jak se zabavit. Můžete navštívit například aquapark, Stezku v korunách stromů, bobovou dráhu i bikepark.

Navštivte Stezku v korunách stromů

Největším lákadlem je na Lipně Stezka v korunách stromů, která je otevřena od července roku 2012. Jedná se o téměř dva metry širokou lávku s masivním zábradlím nacházející se až 24 metrů nad zemí. Stezka je bezbariérová a zakončená věží s tobogánem. Po celé její délce se nacházejí lanové prvky i adrenalinové atrakce. Všechna místa jsou však maximálně zabezpečená a zajištěná sítí, proto nemusíte mít strach o sebe ani o své blízké.

Zábava po celý rok

Lipno však své návštěvníky láká i na další zábavu. Po celý rok se můžete projet na bobové dráze nebo navštívit aquapark. V létě nesmíte zapomenout na lanové centrum a výletní plavbu lodí. Skvělou atrakcí je také sjezdová trať pro cyklisty, takzvaná Fun Ride Trail. A užijete si rovněž vyjížďku po Jezerní stezce na kole či kolečkových bruslích. Lipno nabízí spoustu zábavy i milovníkům zimních sportů. Na tomto místě se zkrátka pobavíte v každé roční době. Navíc zde naleznete opravdu široký výběr ubytování. My vám doporučujeme Amenity Resort Lipno.

Ubytujte se v krásném resortu

Amenity Resort vám nabízí komfortní ubytování, a to ať vyrazíte na dovolenou s rodinou nebo přáteli. V tomto resortu můžete totiž vybírat ze čtyř typů ubytování. Čeká na vás čtyřhvězdičkový hotel s vyhřívaným bazénem. Komfortně vybavené rodinné domy, plážový chalet nebo letní bungalovy. Stačí si vybrat přesně to, co preferujete a na co máte zrovna „náladu.“ V Amenity Resort Lipno se budete cítit skvěle a užijete si tady aktivní odpočinek i pořádný relax. Uvidíte, že se vám tady bude líbit. © Copyright 2008-2011 - KudyKam.com Mapa stránek, Admin: Michal Bůžek, Email: admin@kudykam.com
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Tipy na výlet a webové kamery | Tipy na cesty | Sraz cyklistů